Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lakse je tako nego da stvarno nesto uradim, zar ne

@starke

nikad nisam delio po odeci koju nose

a ljude koji imaju pare za bolje i opet izaberu starke da bi izgledali kao klosari smatram promasenim slucajevima

Otkad se starke nose da bi izgledao siromasno?

Link to comment
Share on other sites

Otkad se starke nose da bi izgledao siromasno?

Kozne starke su 7k! :tf:

upravo je to tuzno. taj trend se poklapa sa hipsterizmom i padavicarstvom. masa ljudi koja pokusava da izgleda kao alkos iz coska kluba koji pije jedan vinjak celo vece zato sto je to sad do jaja za alternativne ljude.

veruj mi, trazi to

imam vise radnog staza fizikalisanja nego sto ti riba pojebao

Link to comment
Share on other sites

Ej i ja sam fizikalisao jedno 5-6 godina, matori me terao da 8+ sati dnevno cistim metalne sipke smirglom. Onda sam skontao da moram biti intelektualac!

Inace, killy, zasto je to tuzno? To je jednostavno trend. Video sam ovde starke i do 200 franaka i ono, nose ih i ljudi koje nece da izgledaju hip ili siromasno.

Link to comment
Share on other sites

upravo je to tuzno. taj trend se poklapa sa hipsterizmom i padavicarstvom. masa ljudi koja pokusava da izgleda kao alkos iz coska kluba koji pije jedan vinjak celo vece zato sto je to sad do jaja za alternativne ljude.

ne, znam, ja to radim, zato sto nemam love da ga pijem u klubu

imam vise radnog staza fizikalisanja nego sto ti riba pojebao

da, verujem

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

vec se pricalo na temu starki. uvek su bile skupe i nisu se nosile jer zelis da izgledas padavicarski. u globalu what daki said.

sto se pesme tice, previse mi je dosadan riff i tekst mi je bezveze ;) al sto se mene tice kaci jos pesama, kul mi je da cujem.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

starke ja pamtim kao letnju varijantu martinki, nešto što furaju ovi koji ne gotive airmax a opet bi da se uniformišu. uniformisanje je uvek bilo skupo, pa su tako i vijetnamka+martinke koštali isto ili približno kao airljax+mont jakna.

a pravi klošari su furali šangajke!

Ko su "padavicari" ? Ne mogu da povatam sve termine

mlad si

devedesetih su padavičari bili grupa suprotstavljena dizelašima, ime dobili po tome što su babe rekle da od one užasne muzike koju slušaju izgledaju kao da imaju padavicu (tj. epilepsiju) kad krenu da đuskaju. bilo ih je srazmerno malo, pa su u istu grupu trpani i metalci i rokeri i grandžeri i britpoperi i šta se već tada slušalo

Link to comment
Share on other sites

upravo pricam o ovome sto je ivan objasnio

kada spojite gornje (obuca) i donje (vrste podgrupa ljudi) objasnjenje, rezultat su ljudi koji dan danas se svojom voljom i IZBOROM guraju u neku posebnu grupaciju a pritom pucaju vise para da bi se izvalaji u botove koji prate trendove

A sta ako nose starke jer im se svidjaju? To ti nije palo na pamet?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bas mislio na vizuelni momenat. Govorim to jer ovde vecina nosi starke, a niti su padavicari niti pokusavaju da se uklope u neki obrazac niti misle da pripadaju nekoj subkulturi niti se poistovecuju sa nekim muzickim stilom.

Link to comment
Share on other sites

A sta ako nose starke jer im se svidjaju? To ti nije palo na pamet?

Kapiram sta Kili zeli da kaze. Znam ljude o kojima prica, ali to sve redje postoji. Sada vecina "padavicara" kupuju umbro, kineska govna ili eventualno neki ribok kada se skrpe za lovu.

Realno, zasto bi kupio neke martinke za 9000 , koje ne greju i nisu udobne, kada mogu da kupim neki stelt fors na za 5000, u kojima mi ne treba 5 pari carapa da bi vrsio ove dve gorepomenute stvari.

I naravno, uvek ce biti pozerske dece koje vole da izruce 300 jura u nekom urban/armi sopu, sto trenutno nije normalno na ove plate.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...