Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sto se pesme tice, previse mi je dosadan riff i tekst mi je bezveze ;) al sto se mene tice kaci jos pesama, kul mi je da cujem.

a jebiga, jos uvek se trazi stil :) i meni se nije svidjalo, pa se naviknes, pa smislis nesto bolje. Za prvu godinu je pristojno

inače, trenutno starke furaju fensi ribe kojima je neko rekao da je to ovog leta/jeseni kul.

+1

ali da su isprljane teksturom

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

A sta ako nose starke jer im se svidjaju? To ti nije palo na pamet?

ne

Kili da li si se snašao juče po Košutnjaku?

na srecu sam ubo skretanje sa mosta za pozesku a sve ostalo pogodio o/

trebalo bi da te zaposle da vodis logistiku u saobracajnoj policiji i onda da mi nadjes posao preko veze da vozim pajera interventne na popravke i do garaze

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Bio danas u Beogradu zavrsavao neke papire,otvorio racun za projekat,usput iznapusavao kurca bahate Komunalne Pandure jer su kretencine,kod konja u pekari kupio nekoj maleckoj devojcici burek i jogurt i kupio joj malu rudu salame i 2 hleba.

Takodje danas mojoj zeni i meni 8 godina i 11 meseci pa sam za ovu priliku kupio njoj Samsung S5260 a ona za to nema pojma i da dodam da sam se jebeno ojeo,neke kineske bokserice me unistile :(

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

gays pls

šta ovo znači?

Hvalila mi se jedna od gorepomenutih trend devojaka da je kupila starke koje izgledaju kao da su prljave... i to je in sad. I zaista imaju teksturu stroke.

I ao sto je krenuo bum sa pocepanim lonama, gumenim cizmama, sad verovatno ulaze i strokave patike i na kraju ce prodavati dolce gabana umazane kombinezone, i to ce biti in.

JAO SELJANKO ISFLEKALA SI SE!

MA JOK, TAKAV JE MODEL XIXIXIXIXI!

JAO, KOJA FORA XOXOXOXO!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

gays pls

Hvalila mi se jedna od gorepomenutih trend devojaka da je kupila starke koje izgledaju kao da su prljave... i to je in sad. I zaista imaju teksturu stroke.

I ao sto je krenuo bum sa pocepanim lonama, gumenim cizmama, sad verovatno ulaze i strokave patike i na kraju ce prodavati dolce gabana umazane kombinezone, i to ce biti in.

JAO SELJANKO ISFLEKALA SI SE!

MA JOK, TAKAV JE MODEL XIXIXIXIXI!

JAO, KOJA FORA XOXOXOXO!

Moj najbolji drugar zivi vec godinu dana u Londonu i kaze da oni nose tamo pocepane i prljave patike (izmedju ostalog i starke) i to je kod njih jako popularno.

Link to comment
Share on other sites

Hvalila mi se jedna od gorepomenutih trend devojaka da je kupila starke koje izgledaju kao da su prljave... i to je in sad. I zaista imaju teksturu stroke.

ne, ne, znam ja šta si ti hteo da kažeš, ali si rekao "ali da su isprljane teksturom"; ta rečenica nije bila na srpskom pa sam pitao šta znači

mislim, nije mi namera da glumim gramar nacija ovde, ali jebem mu mater, je l pročitaš ti post pre nego što ga pošalješ?

ali da, kapiram da neki modni guru negde u milanu/londonu/njujorku/tokiju gleda izveštaje sa ulica na svom video zidu i zadovoljno trlja ruke jer su uspeli kurvama da profuraju reciklirano smeće kao modu, ovaj put još bolje i još recikliranije nego prethodnih 200 puta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...