Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Realno onda ti ne preostaje ništa drugo nego da postaneš bosanski zet :) Ujedno ti je to i odgovor na pitanje šta bi ona volela da ti želiš od nje :)

Jebote gledam nešto tokom vikenda koliko je lepo vreme, a još je malo i padala kiša, ono trava ozelenela kao da je proleće. Kapiram da će zima biti mega hladna, ali to je nekako i ok, imam najbolje što volim od svih godišnjih doba, toplo i lepo vreme leti, hladno i sneg zimi, a izbegne se smorena jesen.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ghoste a sta svirate vi uopste? Koji pravac je to? Imam druga koji ima uspesan bend, jedni su od najboljih u toj nekoj kako je zovu "alternativi" i jedva ih plate da pokriju put :)

Pa zavisi sta smatras pod alternativom. Ako mislis na kriske, repetitore, ola horhe i ostale pedere koji rade njanjanja govna ala kanda kodza i nebojsa i darkwood dub, onda ih zaista ne placaju, posto ti ljudi prodaju 4 karte... KKN i Darkvudi uzimaju lepu lovu, i najbolji su u toj alternativnoj gej sceni, iako mi se sere od takve muzike.

Jebem li ga, mi sviramo malo tvrdju komercijalstinu.

Bili na RTS-u sa polunarodnjakom

I posle trpas govna lopatama http://soundcloud.com/pastrulator/sharks-snakes-planes-ya-deja

Jebiga, i ajzbrn svira za soma evra po hrvatskoj. Sto je realno za semenke i kikiriki kad podelis sve, i kad pogledas ulozeno vreme u taj bend.

Sreca je da nas je navatao Nikola Vranjkovic iz Blokauta, i onda nas hvali tu i tamo, a njegovi ukusi se postuju u tom nekom svetu.

Ako uzmes u obzir da nemamo ni jedan konkretan studijski snimak, i da nemamo spot, vec su nam sve neki lajv snimci gde smo pijani i drogirani i gde se sve raspada, onda, nas, do jaja sere, ili se valjda ljudima svidja, jebem li ga.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa zavisi sta smatras pod alternativom. Ako mislis na kriske, repetitore, ola horhe i ostale pedere koji rade njanjanja govna ala kanda kodza i nebojsa i darkwood dub, onda ih zaista ne placaju, posto ti ljudi prodaju 4 karte... KKN i Darkvudi uzimaju lepu lovu, i najbolji su u toj alternativnoj gej sceni, iako mi se sere od takve muzike.

Jebem li ga, mi sviramo malo tvrdju komercijalstinu.

Bili na RTS-u sa polunarodnjakom

I posle trpas govna lopatama http://soundcloud.co...-planes-ya-deja

Jebiga, i ajzbrn svira za soma evra po hrvatskoj. Sto je realno za semenke i kikiriki kad podelis sve, i kad pogledas ulozeno vreme u taj bend.

Sreca je da nas je navatao Nikola Vranjkovic iz Blokauta, i onda nas hvali tu i tamo, a njegovi ukusi se postuju u tom nekom svetu.

Ako uzmes u obzir da nemamo ni jedan konkretan studijski snimak, i da nemamo spot, vec su nam sve neki lajv snimci gde smo pijani i drogirani i gde se sve raspada, onda, nas, do jaja sere, ili se valjda ljudima svidja, jebem li ga.

Tema ove prve pesme podseca na ovo

Fino zvuchite, samo ti prestani u nekim delovima da pevash kao da mekecesh. ;)

.

Link to comment
Share on other sites

Tema ove prve pesme podseca na ovo

Fino zvuchite, samo ti prestani u nekim delovima da pevash kao da mekecesh. ;)

jeb'ga, nem zvuk ovde, a ne znam pesmu...

A meketanje, jebem li ga, ja volim ovo :) a i ne pevam dosta dugo , pa mi je taj vibrato nekako najlaksi

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ko si ti ovde? vokal?

ali lol za "sere mi se od KKN i Darkwooda" a sa druge strane ih promovise Nikola Vranjkovic :D :D

bas ste strava i posebni sto pevate na jeziku koji nije srpski a ni engleski! :*

je', vokal :)

Pa to je taj duo, Vranjkovic ti je jedna strana, a Pedja odlican hrcak, druga :)

da Ghozte mislim na Repetitor :) Isli su sa mnom u gimnaziju a ovu jednu Hrvaticu ne znam gde su pokupili :) Kontam da su jadnici a i iz price sam saznao da ih placaju maltene nista a kao neka imena su u toj alternativi :)

Pa to ti je od tog Pedje odlicnog hrcka bend... I onda ih guraju po svim mogucim casopisima, i oni talasaju pisama, a niko skoro ih ne slusa...

Jebem li ga :)

I oni su u pocetku imali neki bum, potrebno je ostati ....

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...