Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne spavam 2 dana

sestra je trudna, zakomplikovala se trudnoca pa ce morati sutra da je poradjaju carskim rezom mnogo pre vremena

za 3 meseca tek joj je termin

u zivotu se nisam osecao ovako bedno, slabo i bespomocno

bar je u nsu, kazu da je dobra ta bolnica...

:(

само се ти држи.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne spavam 2 dana

sestra je trudna, zakomplikovala se trudnoca pa ce morati sutra da je poradjaju carskim rezom mnogo pre vremena

za 3 meseca tek joj je termin

u zivotu se nisam osecao ovako bedno, slabo i bespomocno

bar je u nsu, kazu da je dobra ta bolnica...

hang on tiger.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Овде су чудо ликови који иду из правца Земуна, увек уђу за целу траку у кружни ток и онда као ту стану, ако идеш десном траком ка Фонтани не можеш да прођеш од њих, редовно тако.

Ja sam pričao s nekim likovima sa Saobraćajnog fakulteta koji se baš bave to projektovanjem saobraćajnica i bezbednošću i to, i oni su mi tvrdili da je problem što je taj kružni tok loše projektovan. Naime njihova teza je bila da da bi kružni tok bio bezbedan mora da ima onu kao "zavojnicu" na ulasku kako bi se usporio saobraćaj, a ne da ulazi ulica direktno kao tangenta kao što je to slučaj s Bulevarom M Pupina iz pravca Starog Merkatora. E sad, da li je to tačno nemam pojma, ali ne zvuči nelogično.

treba kupiti jedan auto od 200 eur cisto za lecenje takvih frustracija. To i ono kada te isece lik, pa prosto samo ne zakocis kada to uradi i gg :)

Malo je problem što u tim kolima od 200evra ćeš pre ti da izgineš nego taj lik koga si udario :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ne spavam 2 dana

sestra je trudna, zakomplikovala se trudnoca pa ce morati sutra da je poradjaju carskim rezom mnogo pre vremena

za 3 meseca tek joj je termin

u zivotu se nisam osecao ovako bedno, slabo i bespomocno

bar je u nsu, kazu da je dobra ta bolnica...

žena mog brata je isto imala sličan problem. ona je sitna a nosila je blizance pa su bukvalno krenuli par puta napolje 2-3 meseca pre vremena. radili su joj cerklaž (je l' se tako kaže? :D) par puta i svaki put je pukao. na kraju se porodila prevremeno, klinci bili u inkubatoru neko vreme (ovaj jedan je čak bio odmah operisan jer još nije imao otvorene disajne puteve) i eno ih sada, jaki kao volovi.

eto, jedan lepi primer iz prakse, da te oraspoloži!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne ides na full frontal collision nego na ona sitna skucavanja, malo ga kvrcnes samo, cisto da se iznervira ako je nov auto pa da sledeci put opreznije pretice / ulazi u raskrsnicu

koliko znam, uvek si ti kriv kada zabodes lika od pozadi posto "nisi prilagodio brzinu saobracaju"

evo bolje ideje

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@saobracaj tema

danas sam slusao lika na studiju b, radi za grad beograd!

i bas je pricao da ce poceti da se uvode sve vise semafora koji imaju uslovno zeleno, za sad u ulicama koje imaju vise traka i da ce biti vise pesackih prelaza umesto novih semafora. upravo ono o cemu sam pricao, da je poenta da marmuni nauce konacno u odnosu na trenutnu situaciju

Link to comment
Share on other sites

koliko znam, uvek si ti kriv kada zabodes lika od pozadi posto "nisi prilagodio brzinu saobracaju"

Kada se neko prestrojava pa ga zveknes in d pedu onda nisi kriv.

Do 6 ujutru me maltretirao komarac, budio, grizao. Upalim svetla a njega nema, mlataram peskirom svuda po sobi da bi on poceo da leti ali verovatno se toliko krvi napio da ga bolelo uvo da se pomera

Link to comment
Share on other sites

хаха добар је први комента

if this had happened in the usa all the lady had to do was wait for the guy to approach her car, pull the gun out of the glove compartment and claimed self defense.

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Gief moar picZ!

tesko, cini mi se da se sad zaljubiska [:I]

trpy, mnogo se frljaš engleskim izrazima, "full frontal collision" , "dash camera" i slično. JEB'O TE MS!

извини Добривоје, ево да се исправим, мислио сам наравно на: "потпуни чеони судар" и "ветробрански снимач покретних слика"

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...