Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mogao si da napišeš "ne ideš na to da mu uništiš auto već malo da ga čukneš" a u drugom slučaju da si napisao samo reč "kamera" skontalo bi se na šta misliš, ali lakše je da odeš u drugu krajnost sa bukvalnim prevodima i još staviš ćirilicu. JEB'O TE MS!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kada se neko prestrojava pa ga zveknes in d pedu onda nisi kriv.

Koliko ja znam, kriv si zbog neodgovarajuce brzine/rastojanja. Bilo bi lepo kad bi neki pravnik rekao kako stvarno jeste, kopka me vec duze vreme...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Biciklističke staze imaju poseban asfalt (sumnjivog kvaliteta) i kao takve neodoljivo privlače šetače, kučiće i penzionere koji čekaju autobus - svi oni skapiraju da su na biciklističkoj stazi tek kad biciklisti opsuju mater jer ih je zamalo zgazio :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

jaoj, morao si da pomeriš volan za 5 stepeni da bi zaobišao mrskog biciklistu koji pedalira, zauzima pola kvadratnog metra na putu i kupa se u znoju i čađi umesto da i on lepo sedne u kola

Link to comment
Share on other sites

Član 89.

Vozač bicikla ne sme da se kreće biciklističkom stazom brzinom većom od 35 km/h

kad me zaustave panduri samo pokažem da vozim prosečnom brzinom od 40 km/h i to je to.

problem, officer? :tf:

Edited by Mrzitelj
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

stigli mi novi kastomizirani autostikeri za alficu http://www.autostike...fa/alfa-004.jpg,

hijaooo plodiću više nego ovaj jebeni marko ovde!

@Vitjsa hvala ti za onaj sajt :)

Kolko para?

btw, treba mi/nam narandžasti etison za Ruromobil, nigde ne može da se nađe jbt! Dajte pomoć :)

Više detalja u topiku: http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234922111

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...