Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

Astora, ciga ti rekao da nemas mozak. Ja bih mu se grohotom smijao jer je topshop prodavac ili bi jednostavno kliknuo report dugme. U svakom slucaju nije lepo to sto je uradio i pocinje da mi ide na kurac svo prozivanje Astore jer lik je do sada bio nista osim drug, nit je ikoga vredjao, hejtovao, trolovao i sl..

Link to comment
Share on other sites

Znam sta je rekao,vidim da to ljudi podrzavaju pa nema potrebe da se borim protiv bilo cega ovde.Ja nikada nisam bio predmet sprdnje u svom zivotu,smatram da sam dovoljno dobrog ucinio,a ovo sto planiram da uradim ne radim za sebe nego za sve,medjutim vidim da ljudi i pored moje molbe da ne postavljaju trol postove to i dalje cine i jednostavno nemaju respekta prema onome sto ja kazem..Kapiram mnoge koji su rekli da treba da vidim ovaj forum kao vid zajebancije,ali sva ova zajebancija na moj racun je prevazisla svaku meru sa ovim postovima i sa tolikim brojem minusa (iskreno nicim izazvanim),ali ne zelim nikoga da vredjam i nikoga da omalovazavam,na kraju krajeva svi smo mi ljudi,kakvi god da smo rodjeni sa manama ili vrlinama svi smo mi ljudi i ne zelim nikoga da uvredim,ali sve ima svoju granicu pa je ovo i previse ..Hvala Daki na podrsci.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam to rekao iz sarkazma nego iz dobre namere. Jer verujem da je ok lik. Samo ce probuditi i nahraniti trolove. Samo da se mane ovakvih ispravljanja krivih Drina i da nauci da ga boli tuki jer mu trokty da minus i ol kul. Naravno da ima nagutavanja bez razloga ali nije on jedini.

~~

Link to comment
Share on other sites

Ti si ovde dosta duze nego sto sam ja,ja sam uglavnom bio baziran samo na WoW ,od skoro sam aktivan i medju vama i na sve moguce nacine pokusavam da se uklopim jer smatram da ste okej drugari,ja na te minuse,pluseve nisam navikao i meni to sve iskreno smeta,ja bih bio i presrecan da tih pluseva i minuseva nema i ne vidim objektivan razlog da dajes nekome minus ako si napisao nesto konstruktivno..Pokusavam da ne obracam paznju na to jer vidim da i killY isto ne obraca paznju pa se eto vodim njegovom mislju da je sve to zajebancija ali sve ima svoje..

Ovo oko Mrzitelja i jos nekih uopste nisam ocekivao i najmanje sam se nadao tome,ja protiv toga ne mogu i ne zelim da uzvracam uvredama,ja nisam takav covek (verovali vi meni ili ne)..

Link to comment
Share on other sites

Ima mnogo boljih nacina da se nasalis sa nekim a da tu osobu ne uvredis.Ne znam sta sam uradio ja ovde bilo kome od vas pogotovo Mrzitelju da ovako postupi,samo bih to voleo da znam.

Ja od ovog projekta odstupiti necu i ne zelim,zelim da se to uspesno odradi ma koliko to delovalo smesno nekome ovde sa foruma,bice odradjeno na ovaj ili onaj nacin.

Link to comment
Share on other sites

e realno, ja sam mislio da Vitja izrazava svoju netrpeljivost prema meni minusima, ali sam iz one liste shvatio da su to ipak ljudi od kojih sam mnogo manje ocekivao.

stvarno Astora mnogo dramis oko stvari, mozda ja nemam pravo da ti kazem to jer sam ja izdramio previse pa su me svi zivi napusili, ali ja sam tad imao 19 godina, a ti sad imas koliko, 32? Zezao si se i zezao, bio drug sa svima, kako je pao prvi minus i kako te je prvi put neko isprozivao, ti si digao famu jer to nije lepo od drugih. Jebi ga, ako neces da te neko proziva, ili nemoj da ulazis u rasprave ovde ili nemoj uopste da postujes. Mene prozivaju od tad, ali mene boli kurac sto to rade, ionako ce me banovati Ivan posle nekog vremena. To sto je tebi stalo, onda me poslusaj, jer drugacije, tesko.

Link to comment
Share on other sites

e realno, ja sam mislio da Vitja izrazava svoju netrpeljivost prema meni minusima, ali sam iz one liste shvatio da su to ipak ljudi od kojih sam mnogo manje ocekivao.

stvarno Astora mnogo dramis oko stvari, mozda ja nemam pravo da ti kazem to jer sam ja izdramio previse pa su me svi zivi napusili, ali ja sam tad imao 19 godina, a ti sad imas koliko, 32? Zezao si se i zezao, bio drug sa svima, kako je pao prvi minus i kako te je prvi put neko isprozivao, ti si digao famu jer to nije lepo od drugih. Jebi ga, ako neces da te neko proziva, ili nemoj da ulazis u rasprave ovde ili nemoj uopste da postujes. Mene prozivaju od tad, ali mene boli kurac sto to rade, ionako ce me banovati Ivan posle nekog vremena. To sto je tebi stalo, onda me poslusaj, jer drugacije, tesko.

Nije on napravio problem, ja sam. I nije pridavao znacaja minusima osim kad se masa izretardira i ostavi mu minus na sasvim normalan post. Tipa, postovao je topik prvi klanrur space program i instant se pojavilo pet minusa i nijedan koment zasto bi nekom to bio "los" post. Jasno je sta je po sredi.

A sto se tebe tice, Ivan te nece banovati jer je Ivan niti cete banovati ako ovako normalno budes postovao, ali pre ili kasnije ces poceti da se ponasas prema drugim clanovima onako kako su se drugi ponasali prema tebi kad si otisao sa foruma.

Буху

Шта је ово лептирић фаза број 2 ?:)

To nema veze sa onim sto sam ja rekao. Svi mi mozemo da se "salimo" i da u isto vreme ucinimo da se neko zbog toga oseca lose.

Link to comment
Share on other sites

e realno, ja sam mislio da Vitja izrazava svoju netrpeljivost prema meni minusima, ali sam iz one liste shvatio da su to ipak ljudi od kojih sam mnogo manje ocekivao.

stvarno Astora mnogo dramis oko stvari, mozda ja nemam pravo da ti kazem to jer sam ja izdramio previse pa su me svi zivi napusili, ali ja sam tad imao 19 godina, a ti sad imas koliko, 32? Zezao si se i zezao, bio drug sa svima, kako je pao prvi minus i kako te je prvi put neko isprozivao, ti si digao famu jer to nije lepo od drugih. Jebi ga, ako neces da te neko proziva, ili nemoj da ulazis u rasprave ovde ili nemoj uopste da postujes. Mene prozivaju od tad, ali mene boli kurac sto to rade, ionako ce me banovati Ivan posle nekog vremena. To sto je tebi stalo, onda me poslusaj, jer drugacije, tesko.

kad tako napišeš ispada da je sasvim dopustivo da neko sa 19 godina, koji je između ostalog prihvaćen kao kul lik na osovu reputacije starijeg brata, napušava ljude sa foruma i napušta isti 15 puta.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

e realno, ja sam mislio da Vitja izrazava svoju netrpeljivost prema meni minusima, ali sam iz one liste shvatio da su to ipak ljudi od kojih sam mnogo manje ocekivao.

stvarno Astora mnogo dramis oko stvari, mozda ja nemam pravo da ti kazem to jer sam ja izdramio previse pa su me svi zivi napusili, ali ja sam tad imao 19 godina, a ti sad imas koliko, 32? Zezao si se i zezao, bio drug sa svima, kako je pao prvi minus i kako te je prvi put neko isprozivao, ti si digao famu jer to nije lepo od drugih. Jebi ga, ako neces da te neko proziva, ili nemoj da ulazis u rasprave ovde ili nemoj uopste da postujes. Mene prozivaju od tad, ali mene boli kurac sto to rade, ionako ce me banovati Ivan posle nekog vremena. To sto je tebi stalo, onda me poslusaj, jer drugacije, tesko.

Ja se jesam zezao,ja se i dalje zezam samo mnogo obazrivije nego ranije,ja se nikada sa nikim ovde nisam raspravljao niti bih to radio,ovde sam pre svega da bih stekao nova poznanstva ako Bog da ,da sklopim i lepa prijateljstva ,mislim da sam dosta toga ovde naucio od vas a i dalje ucim.Jesam prilicno nov,mozda mi treba vremena da se prilagodim na sve to,za sada mi sve to jako tesko ide,mozda sam napet sa trenutnim desavanjima u mom zivotu,ceka me operacija,izgubio sam neku stvar koja mi je bitna,mozda sve to utice da se ovako ponasam,ne znam..Ali zaista nema potrebe vredjati bez ikakvog razloga..

Link to comment
Share on other sites

Evo saveta : Takvim postovima ces izazvati jos vise trolova i jos vise minusa. Cak sta vise, mozda i ako kazes nesto uber pametno dobices minus. Ne znam sto te uopste toliko i pogadja reputacija.

au brate, kako da ga ne pogadja reputacija?

KAKO CE DRUGACIJE UVEK DA DOBIJE NA LER?!?

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja se jesam zezao,ja se i dalje zezam samo mnogo obazrivije nego ranije,ja se nikada sa nikim ovde nisam raspravljao niti bih to radio,ovde sam pre svega da bih stekao nova poznanstva ako Bog da ,da sklopim i lepa prijateljstva ,mislim da sam dosta toga ovde naucio od vas a i dalje ucim.Jesam prilicno nov,mozda mi treba vremena da se prilagodim na sve to,za sada mi sve to jako tesko ide,mozda sam napet sa trenutnim desavanjima u mom zivotu,ceka me operacija,izgubio sam neku stvar koja mi je bitna,mozda sve to utice da se ovako ponasam,ne znam..Ali zaista nema potrebe vredjati bez ikakvog razloga..

Братац права пријатељства се стичу уз неки ризик а не тако што правите балон :) До душе што каже Алфа ваш балон и јесте ризик по нечији живот :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Znam sta je rekao,vidim da to ljudi podrzavaju pa nema potrebe da se borim protiv bilo cega ovde.Ja nikada nisam bio predmet sprdnje u svom zivotu,smatram da sam dovoljno dobrog ucinio,a ovo sto planiram da uradim ne radim za sebe nego za sve,medjutim vidim da ljudi i pored moje molbe da ne postavljaju trol postove to i dalje cine i jednostavno nemaju respekta prema onome sto ja kazem..Kapiram mnoge koji su rekli da treba da vidim ovaj forum kao vid zajebancije,ali sva ova zajebancija na moj racun je prevazisla svaku meru sa ovim postovima i sa tolikim brojem minusa (iskreno nicim izazvanim),ali ne zelim nikoga da vredjam i nikoga da omalovazavam,na kraju krajeva svi smo mi ljudi,kakvi god da smo rodjeni sa manama ili vrlinama svi smo mi ljudi i ne zelim nikoga da uvredim,ali sve ima svoju granicu pa je ovo i previse ..Hvala Daki na podrsci.

Цимаш се превише.

Иначе, слика је иронична - са једне стране се ти, који се превише примаш на нека прозивања и трол минусе (мада је за латински оправдано), а са друге читав један низ њих који би и зазлужили да се нађу као људске играчкице у маниру филма.

Још једном - подршка за пројекат, и ај то одрадите пре но дође посрано време... биће лоше фотке.

Ja se jesam zezao,ja se i dalje zezam samo mnogo obazrivije nego ranije,ja se nikada sa nikim ovde nisam raspravljao niti bih to radio,ovde sam pre svega da bih stekao nova poznanstva ako Bog da ,da sklopim i lepa prijateljstva ,mislim da sam dosta toga ovde naucio od vas a i dalje ucim.Jesam prilicno nov,mozda mi treba vremena da se prilagodim na sve to,za sada mi sve to jako tesko ide,mozda sam napet sa trenutnim desavanjima u mom zivotu,ceka me operacija,izgubio sam neku stvar koja mi je bitna,mozda sve to utice da se ovako ponasam,ne znam..Ali zaista nema potrebe vredjati bez ikakvog razloga..

Пример лошег приступа. Превише си отворен и превише показујеш шта те погађа, а ово је ипак интернет. Јебо си јежа ако наставиш овако.

И дај бре, опусти се мало :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...