Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

хахахаххахахахахахахах адолф објаснио...

Ја бих се придружио оним јунацима што жртвују своје јетре испијајући пиво док присуствују овом догађају. Евентуално могу да направим неку фотку свечаног узлетања

Link to comment
Share on other sites

хахахаххахахахахахахах адолф објаснио...

Ја бих се придружио оним јунацима што жртвују своје јетре испијајући пиво док присуствују овом догађају. Евентуално могу да направим неку фотку свечаног узлетања

Pa tesko da ce ta gajba preziveti pored Stanka i Coyote..pa i Highl1 .. :D

Upiši i mene, prilažem 20 maraka i ako treba gas za balon iz preostalih zaliha.

Jel konvertibilnih ? [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Astora, ja ne pijem, ja samo mogu da je dopunim, tj da finansiram da gajba duze potraje :)

ma nece biti uopste alkohola sve dok se akcija ne zavrsi..

In other news : Spremam se da idem da otvorim racun ali mi pre svega toga treba jedna pomoc u vezi otvaranja racuna za ovakav dogadjaj..Pojma nemam sta da im kazem,u koju svrhu otvaram racun i ostalo ...Pa ako moze mala pomoc u inboxu.

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Imam mali problem da pronadjem helijum,juce kada sam bio u Beogradu tip koji je imao na prodaju se nije pojavio i iskljucen mu je telefon pa moram negde dalje traziti,takodje problem sa Meteoroloskim balonom...Kontam ako ne uspemo ovde naci povoljan onda moramo traziti neki sa strane ali to otom potom..Svejedno,ja ne mogu ovo da iznesem sve sam pa bih mi bila i vise nego potrebna pomoc u pronalazenju stvari koje sam istakao na strani 1. ovog topica..

@ trupsi...Daki je velikodusan tako da ocekujem od gastarbajtera enormnu sumu novca :D

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Hmm, nadjoh broj firme koja radi balone za proslave i rodjendane, izmedju ostalog i balone sa helijumom. Oni kazu da jako tesko u ovom momentu mogu i oni da nadju helijum, i da imaju samo jednu ponudu koji traze 350e za neku "veliku bocu". Ne znam sta znaci velika boca, ali verujem da je nama ova cifra u svakom slucaju enormna.

Nisam dobio kontakt jos za taj helijum, nije sigurna da sme da mi da, ali ako bas budemo hteli tu da uzimamo, malo cu povuci neke veze, pa cemo doci i do toga.

U principu, lalala, ali jebi ga. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...