Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

Jao kakav međunarodni incident sam izazvao jednim postom... mrzi me sad da se nešto kao pravdam, ali ipak mi glupo da iskuliram i da ne napišem ništa...

Moj nick je Mrzitelj, posao mi je da bacam mržnju po forumu. Isto kao što recimo Putar piše izveštaje o stanju na putevima (pozdrav za putara, kontam da će uskoro da se javi jer zima dolazi).

Aj sad ozbiljno - Astora, rekli su ti već, šala je u pitanju, možda nekome glupa, nekome ok, ali tako je to uvek, ne može svakome to da "legne". Ako već toliko želiš da se uklopiš ovde, moj savet ti je da se navikneš na to, još je sada i super situacija kakva je bila pre par godina. Izvini ako sam te uvredio (eto, nije mi teško ni to da napišem). Ako obratiš pažnju, primetićeš da se ja zezam sa skoro svima ovde, tako da ovo tvoje "Mrzitelj me prati po forumu" nije tačno, ne sećam se kad sam ti se poslednji put obratio pre ovoga... i da, ovo će ti možda zvučati čudno ali - to što sam ti bacio hejt može da se skapira i kao "drugarski", al eto očigledno da je ispalo potpuno suprotno.

Neću dužiti više, ako želiš nešto da me pitaš slobodno mi se javi na PM.

p.s. Ja sam Nikola, al eto vidiš neki me ovde zovu "ciga", a pre toga sam bio i rasista čak, čudan je ovaj RUR!

Link to comment
Share on other sites

Jao kakav međunarodni incident sam izazvao jednim postom... mrzi me sad da se nešto kao pravdam, ali ipak mi glupo da iskuliram i da ne napišem ništa...

Moj nick je Mrzitelj, posao mi je da bacam mržnju po forumu. Isto kao što recimo Putar piše izveštaje o stanju na putevima (pozdrav za putara, kontam da će uskoro da se javi jer zima dolazi).

Aj sad ozbiljno - Astora, rekli su ti već, šala je u pitanju, možda nekome glupa, nekome ok, ali tako je to uvek, ne može svakome to da "legne". Ako već toliko želiš da se uklopiš ovde, moj savet ti je da se navikneš na to, još je sada i super situacija kakva je bila pre par godina. Izvini ako sam te uvredio (eto, nije mi teško ni to da napišem). Ako obratiš pažnju, primetićeš da se ja zezam sa skoro svima ovde, tako da ovo tvoje "Mrzitelj me prati po forumu" nije tačno, ne sećam se kad sam ti se poslednji put obratio pre ovoga... i da, ovo će ti možda zvučati čudno ali - to što sam ti bacio hejt može da se skapira i kao "drugarski", al eto očigledno da je ispalo potpuno suprotno.

Neću dužiti više, ako želiš nešto da me pitaš slobodno mi se javi na PM.

p.s. Ja sam Nikola, al eto vidiš neki me ovde zovu "ciga", a pre toga sam bio i rasista čak, čudan je ovaj RUR!

Vidis, ovo mi je prvi put da vidim da si napisao nesto a da nema notu zajebancije ili nekog podbadanja, stalno sam se vodio mislju da si ovde cisto da bi svakoga podbadao ali ovim postom si me razuverio u poztivinom smislu naravno. Sto se tice ranijeg uhodjenja vec sam pricao bio sa nekim ovde na forumu vezano za tvoj post na moj racun, ako se setim sa kim sam pricao napisacu ti.

Svakako da cu prihvatiti izvinjenje jer sam se nadao da nisi bio ozbiljan i da ces se vrlo brzo ispraviti , ali iskreno me je neprijatno iznenadilo, ipak se mi ne poznajemo i ja jos uvek ne mogu da pohvatam vas nacin zezanja na forumu.

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

Nije mi tesko da se vratim na prvu temu i evo ti quote-a..To je bio prvi post ,posle tog posta te nigde nije bilo..

Evo ti još par postova.

Meteoroloski balon se to zove, Astora drugu. :D

http://www.drmilitar...&sName=rpru-5-1

Btw:

kontam da nijedna kamera nece toliko dugo da ti snima,

tako da je bolja opcija foto aparat koji ce automatski okidati slike na svaki minut recimo...

Za tu akciju ti treba DSLR sa ovim , mada mozda ima i point&shoot aparata sa ugradjenom timelapse opcijom.

I zaboravio si jos jednu stvar - Android sa nekom GPS tracking aplikacijom, jer ces bez toga tesko naci

kameru i telefon kad padnu na zemlju. :)

Link to comment
Share on other sites

aha, znači celu ovu priču koristiš radi sopstvene medijske promocije?

a ja mislio ti to zbog drugarstva...

Ne, nego radi klanrur zajednice i drugarstva naravno.

Ja sam u prvom postu napisao da treba da se nabave klanrur logo nalepnice.

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

daki koji je potpuno oslobodjen stega sopstvenog ega bi se grohotom smejao coveku jer je topshop prodavac

you're doing it wrong

Pa ja se ne smejem, problem? Samo sam savetovao Astori kako da se postavi defanzivno. Vlado ti kad bi znao to, znao bi matematicku indukciju!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bump. Sredinom januara ili pocetkom februara krecemo polagano sa pripremama. Pocetak ce biti baziran uglavnom na trazenju sto jeftinije opreme, kada se sve to nadje i obracuna onda cemo krenuti sa skupljanjem novca.

Ako ima neko nov da je zainteresovan za projekat, slobodno neka se javi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...