Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

Cekaj,po tebi je to ok nacin za salu ?

О Којоту свашта причају мени говоре да гутам сперму даки да га јбу црнци а ти се жалиш јер ти је неко рекао да немаш мозга :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

e realno, ja sam mislio da Vitja izrazava svoju netrpeljivost prema meni minusima, ali sam iz one liste shvatio da su to ipak ljudi od kojih sam mnogo manje ocekivao.

Једини исправан закључак, који можеш да извучеш, је да си добио минусе, не због тога што си Креки, него зато што ти је конкретан упис ретардиран.

Сам концепт где очекујеш од некога + или - је глуп, јер се ради о пристрасности, а не о објективности.

А што се Асторе тиче - брате, мртав ладан кажеш "минусеви" (а не тролујеш) и "са никим", притом наступаш у фазону, ја само желим да овај пројекат прође успешно, а они мени дају минусе бухухухуууу.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 3
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

О Којоту свашта причају мени говоре да гутам сперму даки да га јбу црнци а ти се жалиш јер ти је неко рекао да немаш мозга :)

Zato sto sam ja imao roze avatar, a ti okacio sliku gde imas spermu na licu? A reci nekom da nema mozga je egal reci da je glup, sto nije kul ni u jednom univerzumu.

А што се Асторе тиче - брате, мртав ладан кажеш "минусеви" (а не тролујеш) и "са никим", притом наступаш у фазону, ја само желим да овај пројекат прође успешно, а они мени дају минусе бухухухуууу.

Hehe, i ti si rekao ladan umesto hladan, a ne trolujes. Mislim, kakva je sad ovo prizvka Rebi? Ne proziva se covek za nesto sto ne zna, vec se proziva, u ovom kontekstu, kad se pravi da zna. Da on ide napusava ljude da ne znaju gramatiku, pa dodji i napusi ga sto je napisao minuseve.

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

Једини исправан закључак, који можеш да извучеш, је да си добио минусе, не због тога што си Креки, него зато што ти је конкретан упис ретардиран.

Сам концепт где очекујеш од некога + или - је глуп, јер се ради о пристрасности, а не о објективности.

А што се Асторе тиче - брате, мртав ладан кажеш "минусеви" (а не тролујеш) и "са никим", притом наступаш у фазону, ја само желим да овај пројекат прође успешно, а они мени дају минусе бухухухуууу.

Dao sam ti minus jer je toliko sitan font na cirilci da bolji razlog nemam! I da pokazes Astori u praksi kako je to ne ljutiti se za isti! :)

Edited by Zerok

~~

Link to comment
Share on other sites

Једини исправан закључак, који можеш да извучеш, је да си добио минусе, не због тога што си Креки, него зато што ти је конкретан упис ретардиран.

Сам концепт где очекујеш од некога + или - је глуп, јер се ради о пристрасности, а не о објективности.

А што се Асторе тиче - брате, мртав ладан кажеш "минусеви" (а не тролујеш) и "са никим", притом наступаш у фазону, ја само желим да овај пројекат прође успешно, а они мени дају минусе бухухухуууу.

Aj nemoj mesati babe i zabe molim te...Kakve veze minusi imaju sa projektom ?Ziv covek gresi i u skoro svakom postu kod svakoga mozes videti pravopisnu gresku,daj nemoj se hvatati za sitnice,ovde se ne radi o minusima ,ovde se radi konkretno o vredjanju i daj navedi mi jedan dobar razlog da vredjas nekoga na ovom forumu ,uopste nije bitno koliko tu osobu poznajes...Ako mi vec nesto smeta kod te osobe poslacu mu poruku u inbox i resiti to sa njim a ne da se to siri po celom forumu,daj nemoj molim te drugar !

Link to comment
Share on other sites

Hehe, i ti si rekao ladan umesto hladan, a ne trolujes. Mislim, kakva je sad ovo prizvka Rebi? Ne proziva se covek za nesto sto ne zna, vec se proziva, u ovom kontekstu, kad se pravi da zna. Da on ide napusava ljude da ne znaju gramatiku, pa dodji i napusi ga sto je napisao minuseve.

Ниси довољно дубоко ушао у суштину призвке. Не прозивам ја њега што евидентно не зна граматику и правопис, него само хоћу да му кажем да даје повода да буде минусиран, а онда дигне драму око тих минуса, тако да привлачи људе, који му иначе не би дали минус, да му прилепе још који.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Kakav bre pravopis, ovo je internet čoveče!

Inace Astora, da li ti je neko od drugara iz stvarnog života nekad rekao da si glup/peder/svinja?

Je l' si se naljutio tada na njih?

Kontam da nisi.

Tako kontaj i kad ti neko to kaže ovde.

Šta dramiš stalno, koji kurac?

Nikada niko bez razloga,nikada nikome nisam davao povod da mi kaze tako nesto.

Ko je Mrzitelj?Jel dosao na ovaj topic sa nekom idejom koja bi bila korisna ovom projektu ili je dosao sa namerom da mene prozove ?

Link to comment
Share on other sites

Ниси довољно дубоко ушао у суштину призвке. Не прозивам ја њега што евидентно не зна граматику и правопис, него само хоћу да му кажем да даје повода да буде минусиран, а онда дигне драму око тих минуса, тако да привлачи људе, који му иначе не би дали минус, да му прилепе још који.

Prvo, on se ne buni zbog minusa (objasnih to vec negde ranije, strana ili dve pre). Drugo, on se uopste nije bunio za ciginu uvredu dok se ja nisam pobunio, a on se samo slozio sa mnom da nije u redu.

A drugo, reci mi zasto je imao pet minusa kad je napravio ovaj topik. Znaci izneo ideju, sve potanko objasnio i dobio pet minusa i nijedan post da objasni zasto je dobio minus.

Trece, obicni, konstruktivni postovi u kojima nema w od whineovanja niti p od prozivke dobijaju minuse. Ima ih na pretek. Ocigledno da Astora nekome smeta, pitanje je kome i zasto!

Nikada niko bez razloga,nikada nikome nisam davao povod da mi kaze tako nesto.

Ko je Mrzitelj?Jel dosao na ovaj topic sa nekom idejom koja bi bila korisna ovom projektu ili je dosao sa namerom da mene prozove ?

Upravo

Link to comment
Share on other sites

Ajde onda budi ti vodja projekta posto konstantno potenciras na pravopis i na pravopisne greske.

Kontam da ces ti biti idealna osoba za projekat koja nema pravopisne greske ..E moj Rebele, pa ja sam dosao na tu ideju da se odradi ovaj projekat. Mogao sam sve ovo sam da odradim ali vidis ja nisam sebican pa eto i pored mojih "pravopisnih gresaka" ja zelim da ovaj projekat odradi celokupna RUR zajednica. Niti zelim da kacim sebi neki status idejnog vodje , poglavara i ostale gluposti, ali ako si vec na ovom topic-u onda daj neki predlog koji bi bio koristan nasem projektu, a ako nemas nikakav predlog ili pak primedbu onda nastavi dalje a ne da dodjes ovde i da vredjas (sto je slucaj kod Mrzitelja). Bar da sam ja coveka isprovocirao necim pa i da ocekujem u nekom od narednih postova da mi se osveti. Ja coveka jednostavno i ne primecujem na forumu a on mene non stop prati i non stop nesto dobacuje.

Jasno sam objasnio da pokusavam da ne obracam paznju na te minuse i pluseve i pored toga sto mi jako smetaju ti mi opet to nabacujes na nos a uz to pravopisne greske, ajde molim te druze moj. (tacka novi red) .....meh

Bitna je sustina posta a to da li ima gresaka ili ne je skroz zanemarljiva stvar, zar ne ?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav bre pravopis, ovo je internet čoveče!

Inace Astora, da li ti je neko od drugara iz stvarnog života nekad rekao da si glup/peder/svinja?

Je l' si se naljutio tada na njih?

Kontam da nisi.

Tako kontaj i kad ti neko to kaže ovde.

Šta dramiš stalno, koji kurac?

Brate kurče ti porediš rl drugare sa internet drugarima.

Link to comment
Share on other sites

Gde da kupimo taj vremenski balon??

Nije mi tesko da se vratim na prvu temu i evo ti quote-a..To je bio prvi post ,posle tog posta te nigde nije bilo..

Napravio sam novi topic sa svim detaljima i nisi nasao za shodno da se javis kao svi ostali da imas zelju da ucestvujes u ovom projektu ?

1.Ivan_

2.Barcas Take 2

3.Astora = 20 eura.

4.Shomidrugar

5.sekira

6.absolute

7.manager

8.Pesma-mrtve-dece

9.Doca. - ima vojni padobran

10.leisure

11.overkind - ulece sa keshom ali nije siguran za prisustvo

12.grbitj

13.Савовски

14.trooper - moze da pomogne sa keshom i IT podrskom (snimanje itd..)

15.Satan

16.shekk-ulece sa keshom i takodje daje ucesce za rostilj i ostalu pratecu opremu

17.Coyote

18.AlexG

19.LESKOpoz

20.ZOLA

21..High1

22.Strokan

23.Santa

Kao sto vidis ovde ima 23 zainteresovana rur drugara koji su spremni da ucestvuju u projektu.

Naravno to sto pojedini pricaju o alkoholu toga sigurno nece biti tokom projekta,sta ce se desavati nakon projekta nije moja stvar,ja samo zelim da svi zajedno ovo odradimo idealno.

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...