Jump to content

Turisticka poseta Beogradu (i jos par pitanja)


Recommended Posts

treba skroz da zaobiđe Skadarliju, realno

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i odvedi je preko dana na adu ako bude bilo lepo vreme, svi strendžeri koje znam su bili raspamećeni time više nego skadarlijom i sličnim uobičajenim mestima

verovatno jer je retko videti grad na dve jebeno ofromne reke, sa nekoliko ada, ostrva i svim tim. da je mozga samo bi od turizma ziveliko bogovi. ja stvarno ne znam koji je grad jos tako nagradjen da se nalazi na tako jakom mestu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko nekog ko iznajmljuje stan za vikend? Ne treba mi nista veliko, moze i neka garnisera

Svi hoteli u nekom normalnom cenovnom rangu su rusevine, hosteli mi bas ne odgovaraju posto nas je samo dvoje tako da je jedina opcija neki stan.

Hvala vam za savete, i cale mi je predlozio da skadarliju posetim ali bez nekog preteranog zadrzavanja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Besplatni parking u centru? Sou najtiz...

Svuda je besplatno posle deset uvece ako se ne varam, a u toku dana mozda da probas u Zmaju od Nocaja, ulicici koja se uliva u Tadeusa Koscuskog. Nisam siguran dal se tu naplacuje u toku dana, mada je pitanje i dal ima mesta.

Vozaci, sta kazete?

Link to comment
Share on other sites

Нисам сигуран да игде у близини имаш паркинг који није зониран. Чак и оне улице испод Цара Душана (Скендер Бегова и околне) су зона, тек тамо онај део код 25. маја није зониран. Имаш паркинг код пристаништа, можда ту можеш да се увалиш, ако те не мрзи да пешачиш. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

posle devet zapravo, a shto se tice besplatnog parkiranja u toj zoni, pa mozda negde na dorcolu, 1km nizbrdo u nekoj ulicici, a i tu teshko...

zapravo hteo sam reci, HAHAHA;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...