Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Савке свака част, боговски подухват.

Ја сам био у сличној позицији као ти, по питању временског периода игнорисања факултетских обавеза и камповања гајби. Можда мало дуже ништа нисам радио по питању факса и мој камп је трајао доста више него твој, и могу само да замислим како се сада осећаш, јер ја сам и са неким солидним успехом презадовољан колико сам избрусио вишечасовно седење над градивом од кога ми се повраћа. Намерно сам ставио свој став према ономе што учим, јер небитно колико нам лежи градиво за испит, стотине страница убацити у главу неприродним методама учења и репродукције није ни мало лак и пријатан посао. Заиста, свака част још једном.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cela :) Dao sam Društvenu istoriju SSSR-a (10 ), Američki 20. vek (9), Društvene fenomene 20. veka (10), Političke fenomene 20. veka (9), Okupacione sisteme u WW2 (7) , Propagandu u 20. veku(10) , Jugoslaviju i svet hladnog rata (9), Jugoslaviju u WW2 (10), Metodiku nastave istorije (10), Psihologiju za nastavnike (8) i Osnove pedagogije sa didaktikom (7). U deset dana jednog spitnog roka 11 predmeta sa cele 4. godine .:)

Video me prota na ulici u sred ovog procesa kakav sam bio raspadnut i pogubljen od nespavanja i hiperunosa informacija xD

Који је то смер? Мени ФПН неостварена жеља... :(

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Cao drugari..

Konacno sam danas sredio svoj bajk zajedno sa drugarima..Hijao imam neodoljivu zelju da se vozikam u nedogled..Sa druge strane,muka mi je od matorih baba koje ne mogu da obuzdaju svoje macke pa zovu non stop da ih skidamo sa drveta i bandere...I pojeo sam nevidjeno dobar sendvic u Happy Food-u na Novom Naselju...Sendvic se zove Happy premium i razbija koliko je dobar :)

Kako ste mi vi drugari ? :)

Link to comment
Share on other sites

Chabke, sad prestani da se drogiras, pijes i pusis.. i bice covek od tebe.

neće, jer će sa istorijom u Srbiji jedva imati za 'leba, ako i toliko.

Ali ne brini čapke, vudzi je uzeo kola, pa sad piša po sirotinji, biće i za tebe :)

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

muka mi je od matorih baba koje ne mogu da obuzdaju svoje macke pa zovu non stop da ih skidamo sa drveta i bandere...

ma daj bre, mora da se zajebavaš, nema toga van filmova

Link to comment
Share on other sites

Koji lol mi se desio pre sat i po vremena.

Bio u kornjaci na nekoj internoj proslavi, nebitno za priicu...

I ljudi se vec napili, odem u wc da pisham.... i sad.. wc jako mali, i ima samo lavabo i jedna vrata iza kojih su jedan pisoar i klonja. Stanem ja na pisoar da pisham, ali kad stoji covek tu ne mogu vrata da se zatvore... ono.. vide ljudi da neko pisha. Dolazi lik i nije me video i kad je prisao skroz, izvali me... kaze "U jebote sto je wc mali ovde", i ja kao... "Pa brate.. prodji do klonje slobodno".. i lik mrtav ladan prodje i sedne da kenja. Kadar nevera.

  • Upvote (+1) 2

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...