Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne znam zasto, ali setio sam se ovog carskog posta, pa reko da podelim sa vama!

te kornjace su istripovane, mogu da zginu u roku od odma zato sto, ne znam, voda nije 23.4 stepena, nego 23.5 ili da nece da jedu zato sto su se istresirale mice. a onda dodjes kod lika koji ima tu istu kornjacu, sutira je po gajbi otprilike, drzi je u govnjivom tanjiru maltene sa nuklearnim otpadom, pritom kornjaca ima 79 godina i igra basket.

o/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto, ali setio sam se ovog carskog posta, pa reko da podelim sa vama!

o/

[roflmao]

Брате умро сам и ја од смеха, мислим, фала богу да сам заборавио на неки пост од пре две године и сад ми ко да је неко други писао:) Хех, ето умем да будем смијешан:)

Ал де нађе то, шта радиш то по форуму лол:)

Gledam klip na jutjubu, i neko pichkaranje u komentima....

i vidim neko WOTUJE ko car.... kad ono.. nick "mrdoolio" .....

pa jel moguce :) ?

[:D]

То је за ону децу што играју на тргу?:)

ахахах

Е, ал на јутубу имам фазон 3-4 коментара укупно за колико постоји јутуб. Тако да ипак није да вотујем свуда [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

[:D]

То је за ону децу што играју на тргу?:)

ахахах

Е, ал на јутубу имам фазон 3-4 коментара укупно за колико постоји јутуб. Тако да ипак није да вотујем свуда [:D]

Ahahaha, da!

Znaci, nisu to deca... ono, moje godiste su neki od njih, ima i starijih, znaci raspon godina 15 - 30 bez blama. Iz plesnog kluba mog....

i to ja uzeo da citam komentare... i fazon citam 2 strane.. i rekoh da vidim RANDOM stranu.. i kliknem 8 (inb4), i vidim WOT... haha, pa koja je verovatnoca !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, da!

Znaci, nisu to deca... ono, moje godiste su neki od njih, ima i starijih, znaci raspon godina 15 - 30 bez blama. Iz plesnog kluba mog....

i to ja uzeo da citam komentare... i fazon citam 2 strane.. i rekoh da vidim RANDOM stranu.. i kliknem 8 (inb4), i vidim WOT... haha, pa koja je verovatnoca !

ахах до јаја:)

Ја мислио оно неко одељење из средње фазон:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

u komercijalnoj si automatski dobio devizni račun uz karticu, i kad na njega staviš neke evre, moći ćeš da plaćaš karticom na internetu, pod uslovom da imaš napred svih 16 cifara i pozadi tri CVV cifre.

zapravo, ovo što sam napisao važi za visa classic karticu, ne znam koju ti imaš.

Link to comment
Share on other sites

u komercijalnoj si automatski dobio devizni račun uz karticu, i kad na njega staviš neke evre, moći ćeš da plaćaš karticom na internetu, pod uslovom da imaš napred svih 16 cifara i pozadi tri CVV cifre.

zapravo, ovo što sam napisao važi za visa classic karticu, ne znam koju ti imaš.

e pa to je fora, sto na ovoj dinarskoj nemam te cvv cifre sa zadnje strane...nista svraticu sutra do komercijalne da ih pitam/izvadim novu karticu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Shez doin it wron

Pre ce biti da ga doin it right, jer ima muza, neka godisnjica u pitanju, voli ga i zeli da ga obraduje. A to sto je nama to "glupa fora, svi komoneri(naziv koji je trenutno aktuelan na forumu) su to radili", ipak je to samo nas problem.

U drugim vestima, krecem opet na plivanje posle dvomesecne pauze, mozda i duze. Forme vise nema, sve iz pocetka.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...