Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Tri nedelje progresivno bataljujem cigarete (zadnjih 6 dana ni jednu nisam zapalio) i sestra mi se vraća sa ekskurzije donoseći mi zip upaljač kao poklon :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Malo bi bilo uvredljivo, videlo joj se na licu da joj je potrebna pohvala i moje oduševljenje :)

Bio sam kul, jer mi se stvarno svideo upaljač, ali sam joj pomenuo da bataljujem pljuge.

dobro jutro radni narode i poz sa kongresa opšte medicine...evo smaram se dok čekam da počne neko predavanje o etičkim dilemama lekara

Ovo mi deluje kao odlična tema i pogodno tle za dobru diskusiju.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

većina lekara opšte prakse nema nikakve etičke dileme :(

tek sam sad skontao ovo za warnove da mozes da gledas, yey!

od 11-12 koliko vec imam 7 je od najdrug admina...

necu reci ko je ali cu reci da pocinje sa Ivan a zavrsava se sa _

to je zato što te mrzim i baš na tebe sam se navrzao, nikako zato što sam najaktivniji moderator ovde

Link to comment
Share on other sites

Pa kako nebitno? Naravno da neces da se kajes oko stvari koja se slucajno desila (osim ako nije ono 'eh sto nisam bio pazljiviji'), sasvim je druga prica kad svesno izaberes da sebi nesto ucrtas u kozu. Al ajd, makar tetovaze lakse ukloniti nego oziljke.

Па лепо, небитно:)

И једно и друго представљају забелешку једног тренутног стања ствари и последице неког узрока. И кад их тако гледаш, исто је и једно и друго.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Неам неке репрезентативне слике, качио сам скоро једну кад сам га мерио:)

IMG_4579.jpg

А ово је кад је био мали:)

2011-11-06213402-1.jpg

Он расте, а вугла остаје скоро иста, тотални лол:)

Мада кад размислим, тако је са свима:)

Статистички, требало би да ме грицне некад, дал што је изнервиран, дал што се збунио, дал што сам диро пацова, па заборавио да оперем руке... Али до сада имам clean sheet:)

Наравно, ако ме буде ухасо, качим слике:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Кад будем имао гајбу и пара за бацање, капирам да ћу да испазарим још неке варијације те врсте јер су цар:

blue eyed leucistic

tumblr_m9uw8xMeoh1qfzwfpo1_1280.jpg

piebald

piebald_python.jpg

axanthic

axanthic1.jpg

Или неку малу боу, типа rainbow boa

brazilboa2__89374_zoom.jpg

2005_1120_173238AA.jpg

А ако се истрипујем, могао бих да узмем и нешто веће типа боу констриктора, али то је цимање, капирам да кења ко тинејџер

boa-constrictor.jpg

Z7800058-Red-tailed_Boa_Constrictor-SPL.jpg

лол

BigBoa.jpg

Те веће су готива јер можеш да блејиш са њима царскије, логично, али мејнтенанс је лол

Ето, крено сам да се губим и да правим имагинарни змијарник лол:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Какав је сада трип твојим маторцима? Доста времена је прошло.

Па никакав, мислим, немају везе они с њим:)

Оно, баш га не виде осим кад ја трчим по гајби са њим да се фалим како је порасо лол [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kakve prelepe zmije, možda uzmem jedenu kao terapiju, da prebodrim fobiju od zmija :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jbte kolko je brutalna ova druga

Мислиш на пајболда?

Њих има, поред тог обичног, и доста још царскијих, оно, узмеш обичног пајболда да се јебе са неким другим морфовима и добијеш исто тај пајболд патерн, али са другим триповима. То су углавном доста скупе варијанте.

panda

Panda%20pied.jpg

pastel

pastel+pied.jpg

albino

albino+piebald+ball+python.jpg

bumble bee

BUMBLE%20BEE%20PIED%20Morph%20Designer%20Pastel%20CoDominant%20Piebald%20Recessive%20Spider%20Dominant%20Produced%20Unknown%20Photo%20Exotics%20By%20Nature.jpg

caramel albino

CARAMEL%20ALBINO%20PIED%20UPSCALE%20LINE%20Ball%20Python%20Morph%20Designer%20Piebald%20Recessive%20Carmel%20Albino%20Upscale%20Line%20Recessive%20Anders%20and%20Marianne%20Sjobeck%202011%20Photo.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...