Jump to content

Upgrade foruma - 09.08.2012.


Recommended Posts

Sad će ljudi da tempiraju aktivnosti na forumu za uveče, da čekaju da se narod ispuca svoje dnevne kvote minusa :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guši ti se komp od javascripta :)

Sad će ljudi da tempiraju aktivnosti na forumu za uveče, da čekaju da se narod ispuca svoje dnevne kvote minusa :D

Osnivamo Agenciju Minus Plus! Kupiš 10 minusa od saradnika agencije, daš ih Krekiju odma, sledećih 10 dana + kamata otplaćuješ kredit u minusima i plusevima kako već saradnici prihvate kompenzaciju :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Evidentno su ubijeni, a moguće da su razlozi za to u činjenici da se nisu prikazivali na mobilnim uređajima koji su sve zastupljeniji. Pa kad neko napiše recimo

Naslov: Treba mi pomoć

Podnaslov: Ne radi mi Samsung Galaxy S2

ovi na mobilnim vide samo "Treba mi pomoć".

Ili su zaključili da su se podnaslovi slabije koristili.

To su moja nagađanja, morao bih da guglam da vidim šta je po sredi tačno.

Link to comment
Share on other sites

E jedna glupa stvar: Kad kucam quick reply, logično mi je da kliknem Tab-Enter da bih postovao to što sam kuckao. Ali sledeći fokus od quickreply-a kad stavim tab je Search i onda kad kliknem enter odem na advanced search i izgubi mi se post :( Poenta aj promenite tab order da posle tekst boxa ide direktno na post, da ne moram da jurim miša da kliknem na post (first world problems :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kod mene radi tab-space, probaj tako

Zapravo ne znam kako bi mi tab-space kombinacija pomogla? tab me prebaci na search polje i onda nakon toga mi ukuca jedan razmak u pretragu, ili obratno otkucam space u poruci pa me tab prebaci na search polje. No, na dobar si me put naveo, pošto shift-tab radi, jer je očigledno tab order za post reply pre textboxa za kucanje. Mada bi bilo logičnije da je obrnuto :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zapravo ne znam kako bi mi tab-space kombinacija pomogla?

glup sam :)

al opet, meni tab uredno selektuje "post" dugme, i u quick reply boksu i na add reply strani. koji skin koristiš?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...