Jump to content

Upgrade foruma - 09.08.2012.


Recommended Posts

Poslao sam ja Saintu ovaj http://www.ipbforums...imate/index.php dark skin, ali izgleda da on nije online! :v

edit: evo ovaj nije loš http://www.skinbox.n...ns/underground/

Stavio sam ga al' je za stariju verziju i baguje (pogledaj gore forums i members duplo) a moguce da i josh stvari baguje :) Ako jurite skinove, jurite za najnoviji IPB jer se razlikuje template system

Link to comment
Share on other sites

Drugari, po hiljaditi put.. zaboravite na stare skinove, niko ih nece konvertovati na novu verziju.. znachi isto kao shto ste se navikli na stare a pizdeli ste kad su bili novi, navicicete se i na nove :) A ako naletim na jos neke da valjaju, ubacicu ih :)

Link to comment
Share on other sites

realno, Sainte, ako cuvas backupe, mozes da sharujes template starog RUR skina, na netu postoji brdo tutoriala kako se prave skinovi za IPB, pa ako je neko bas toliko dokon, neka uzme i napravi verziju za IPB 3.3 (ili koja god da je ovo)

btw, koja je fora sa kalendarom? Neki interni trol, ili to ima neku posebnu poentu osim sto mozes da vidis kad je kome rodjendan (pod pretpostavkom da je uopste uneo datum in the first place)??

Link to comment
Share on other sites

btw, koja je fora sa kalendarom? Neki interni trol, ili to ima neku posebnu poentu osim sto mozes da vidis kad je kome rodjendan (pod pretpostavkom da je uopste uneo datum in the first place)??

ma prošli put kad je apgrejdovan forum, ja sam smarao kako ne radi kalendar :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Namestio sam ovaj Dark 3, sasvim je ok. Mozda je do mene, ali mi sad deluje sve nekako preglednije i urednije :) Primetio sam kad pratim neku temu i neko napise nesto u tom trenutnku dok citam, iskoci mi notifikacija i tako neke promene koje su mi skroz kul.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Gotivan je RURDark3 iako se ne razlikuje toliko od Dark2

Sad sam probao Dark 2 i 3, bogami razlikuju se dosta :)

Kec i trojka su sasvim ok, meni vise odgovara kec jer je nekako razvucenije pa mi je prijatnije da citam, a dvojka mi izgleda katastrofalno.

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Drugari, po hiljaditi put.. zaboravite na stare skinove, niko ih nece konvertovati na novu verziju.. znachi isto kao shto ste se navikli na stare a pizdeli ste kad su bili novi, navicicete se i na nove :) A ako naletim na jos neke da valjaju, ubacicu ih :)

РУР Ретро је одувек био ту, не сећам се да сам икада користио други дуже од дан, два, колико су трајали апгрејдови.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...