Jump to content

Бандерашке цигаре


Recommended Posts

Nego bre ljudi sto se tice pljuga, dajte neke predloge za kvalitetan duvan, ja ne konzumiram ali jednom mesecno mi neki kvalitetan duvan dosta godi, imam trenutno nargilu pa koristim one jabuke vanile cimete cokolade i ostalo. Cokolada duvan i mleko umesto vode ukus je skroz kul mada nisam probao sa vodom verovatno je identican ukus...

Ajde preporucite neke prodavnice gde moze da se uzme kvalitetan duvan za motanje i za nargilu.

Samson i Golden Virginia od kupovnih, svi ostali su smece.

Domaci duvan mozes da nadjes na pijacama i ume da bude dobrih za male pare.

Imas jednu prodavnicu na drugom spratu city pasaza, i jednu kod vruceg gavrana u pasazu u knezu. Bolje idi u city pasaz, manje ce da te oderu.

Sto se tice duvana za nargilu jedino mi pada na pamet da vidis u seherezadi, ali mislim da deru sa cenama.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Samson i Golden Virginia od kupovnih, svi ostali su smece.

Domaci duvan mozes da nadjes na pijacama i ume da bude dobrih za male pare.

Imas jednu prodavnicu na drugom spratu city pasaza, i jednu kod vruceg gavrana u pasazu u knezu. Bolje idi u city pasaz, manje ce da te oderu.

Sto se tice duvana za nargilu jedino mi pada na pamet da vidis u seherezadi, ali mislim da deru sa cenama.

Za to u Knezu sam cuo ali sam cuo i da su jaki sa cenama, otici cu u City pasaz, a sto se tice duvana za nargile ja sam uzimao ovde na par nekih mesta ali to je manje vise lose. Najbolji duvan od cokolade koji sam uzeo je bio u Istanbulu, plus to je bio hand made bar ja mislim posto je bio upakovan samo u obicnu kesu. Taj duvan je bio vrhunskog ukusa i onako kad otvoris kesu mirise cela soba na cokoladu. Hvala na infou pa cu da pogledam sta ima pa da javim utiske

Link to comment
Share on other sites

cale danas kupio spravu za punjenje cigara + 300 rizla sa filterom + 200g duvana virdzinija srednji = 940 din

napravih oko 60 za sat vremena i to nam sluzi kao kucne pljuge

realno jaka je cigara iako sam naviknut na jak duvan tako da preporucujem onaj lajt od tih duvana

kupljeno na vidikovac pijaci na samom ulazu

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...