Jump to content

Dark Knight Rises


Recommended Posts

To na stranu, ne znam jeste li primetili kod ripova, na stranu i sam kvalitet, ali recimo - The.Dark.Knight.Rises.2012.1080p.BluRay.x264.YIFY rip je ok slika, zvuk je mogao da bude bolji no, redovno se smenjuju malo scene u fulskrinu, malo leterobks fazon sa crnim linijama, a recimo - The Dark Knight Rises 2012 BRRip 720p x264 AAC - KiNGDOM rip je skroz normalan i leterboksovan i sve ali oba imaju istu foru SPOILER!!! kada Betmen šutne Bejna kroz vrata na kraju, sledeća scena je u oba slučaju kao drpljena sa nekog pedestog ripa :S Prvi rip sam odgledao ceo, drugi sam samo preleteo da čekiram leterboks i to mi deluje ok, ali je taj kraj isti u oba, nekako mi je skroz čudno.

Nisi skontao sta je Nolan uradio, prvi rip koji pominjes je zapravo ispravan. Naime delovi filma su snimani IMAX kamerom i zato je vise detalja i te scene su u full screenu, Nolan je namerno trazio da to tako bude na Blu ray disku, da bi mogli ljudi da vide veci kvalitet, isto je bilo i sa Dark Knightom. Naravno nisu imali para da ceo film snime IMAX-om pa je snimao samo bitnije i isplativije scene. Dakle prvi rip koji pominjes ti je zapravo originalan sa Blu raya, ovaj drugi je neko nesto budzio.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Није до рипа, такав му је глас, стеј а вајл енд лисн фазон. А ако мислиш због пригушености и клиповања, то је због маске.

da taj stej a vajl end lisn fazon je roflmario, jer zvuci kao da ima 100 godina preiskustva sto nikako ne ide sa samim bejnom u filmu

same scene tj rezija istih je fejlovala u bitnim scenama sto se mene tice, ne samo zbog ugla kamere vec i zbog same iseckanosti istih (ili je mozda nolan uradi onesto nolanovski pa sad postoji debelo u duboko objasnjenje za sve to, kako on u stvari kritikuje nesvesnost ljudi o zagadjenju i globalnom zagrevanju :) )

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zavisi o kom segmentu pricamo. Ribe mi bude dve emocije, 1. da je poderem 2. da je drzim za ruku i volim (karikiram ofc). Kod Anne mi je ravna linija za oba, a kapiram da ni za bleju nije zanimljiva :D. A sa kratkom kosom lici na rahiticnog tinejdzera :( ladyboy :(

Edited by LongIey
Link to comment
Share on other sites

pa brate sa kratkom kosom i sva ispošćena zbog neke uloge i nije primer lepote, ali to nije baš argument

meni je ona vrh u obe kategorije :)

Ja sam kapirao da su te slike kada ima kratku kosu, sa ulice, kao svakodnevne, zato sam im i dao na tezini :)

Evo guglao sam je malo, ona je tacno taj tip ribe, stvarno ne mogu da kazem da nije lepa, ali je tako u kalupu lepa, nije nekako specificna. sto meni ne odgovara, nekako je Odri Hepburn vrsta lepote, a mene to nikada nije tangiralo, ja volim onu specificnu lepotu, Sofija Loren fazon..

edit: A i sada ste me zbunili, da li se ocenjuje samo u Betmenu ili u RL-u. Mislim isto tako nije argument kako neko izgleda na platnu, mogu da naprave od svakoga sta hoces :). Ko kada bi reko Bejl do jaja izgleda (no homo) a video si ga npr samo u American Psycho, a naravno da ne izgleda tako svaki dan :)

Edited by LongIey
Link to comment
Share on other sites

Vidi ovog Dulja što se gura, pa ti se nisi ni rodio dok je Kole veličao An kao vrunsku cuši!

NO U

Да се разумемо, ја сам одавно још сасвим објективно замијетио да је она симпатично девојче, без уплива неког сад личног укуса претераног (ко кад би за неког лика исконстатово објективно, не знам, да има широка рамена и шта ја знам, то су ипак неки објективни чиниоци), а субјективно ми је готивнија од тога, вероватно ми дрнда неке тригере. Међутим, поента је да је нико није капирао ко рибу до, не знам, гет смарта - осим мене и холивуда који ју је младу врбово. И ево, Боле каже да је Коле замијетио као младу.

Ако сте ме скапирали, екстра, ако нисте, опет екстра зезање лудило:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...