Jump to content

London 2012


moyo

Recommended Posts

prenose srbija madjarska :tf: mada je mrtva trka da li je dosadnije to ili ameri-australija

ват?

Човек потврђује све што сам рекао. Неш заправо зна ту кошарку, зато и јебе кеве. Смрт Кобијима!

ali sledece godine kobiji i nesovi igraju zajedno u lejkersima :D

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

кошаркашку врлину наведем да се зовеш Дуле и да си ћелав, ја ћу бити најбољи кошаркаш...

ili ces me jednostavno naterati da se osisam na celavo... a onda ces morati da ubacis i neki akvarel u jednacinu da bi ostao tata igrice... :DDDDDDDD

inace se 100% slazem sa tobom... cak ne bih smeo da se zakunem ni da ce osvojiti zlato... bez obzira na motoriku, droge i sta god... sustina im nedostaje... mi smo u kurcu, ali naucice ih vec neko sta je kosarka... i to vrlo brzo...

dvostruku MVP NBA lige Stiv Nes ima neke kontra argumente

http://www.youtube.com/watch?v=x6TPkPovUw0&feature=related

stiv nes ima argumente koji idu nama na ruku... ne vidim 100kg misica i kucanje preko jaominga...

ali ima i nekih igraca koji nisu za NBA... nisu taj tip zivotinje... znanje je na drugom mestu u cirkusu zvanom NBA... evo jedan antologijski :DDD

ват?

Човек потврђује све што сам рекао. Неш заправо зна ту кошарку, зато и јебе кеве. Смрт Кобијима!

haha... tuzilastvo prihvata egzibit ej i nema prigovora... :D

Link to comment
Share on other sites

Inace, ja stvarno nemam nista protiv Ace kad prenosi fudbal, ali ovo je jezivo. Ne znam zasto ne daju Koracu da prenosi lepo, covek se razume u sport, ima prijatan glas, a kad se raduje to zvuci normalno, a ne kao ovaj orangutan.

lesko brate,opet si u lalalendu,si normalan ti:)

Jos vidim kacis onaj njegov klip gde on tu kao nesto laprda koji su sportovi carevi,a koji ne:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Иако ме Аца смара као коментатор, не знам да ли бих могао да кажем да не познаје фудбал.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lesko brate,opet si u lalalendu,si normalan ti:)

Jos vidim kacis onaj njegov klip gde on tu kao nesto laprda koji su sportovi carevi,a koji ne:)

je l' si poslusao ceo klip ili si slusao na preskoke? Ne prica o tome, nego o poremecenim sistemima vrednosti, o budzetima, itd. Dobra je prica skroz.

I stvarno mi je gotivno njega da slusam, pogotovo kad prenosi vaterpolo.

  • Upvote (+1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Иако ме Аца смара као коментатор, не знам да ли бих могао да кажем да не познаје фудбал.

evo ja cu ti reci, ne razume se u fudbal i tacka... ne zna osnovne bazicne stvari a batrga se terminima koje je pokupio na netu da bi zvucao pametno... nama je on pis zivi (u najboljem slucaju), kada se skupi ono ekipa bivsih propalih fudbalera i slusa njega... ne oseca igru nema pojma sta sudija svira ne razume se u taktiku ne prepoznaje sta se desava na terenu ili u nekom duelu... jednostavno pojma nema jer nikada nije bio blizu fudbala... i onda sve to zacini nepotrebnim informacijama koje je izguglao da bi eto bio informisan pametan i zanimljiv, a nije... smarac je najgori... trebao je lepo da ostane na vaterpolu i tenisu i super

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo ja cu ti reci, ne razume se u fudbal i tacka... ne zna osnovne bazicne stvari a batrga se terminima koje je pokupio na netu da bi zvucao pametno... nama je on pis zivi (u najboljem slucaju), kada se skupi ono ekipa bivsih propalih fudbalera i slusa njega... ne oseca igru nema pojma sta sudija svira ne razume se u taktiku ne prepoznaje sta se desava na terenu ili u nekom duelu... jednostavno pojma nema jer nikada nije bio blizu fudbala... i onda sve to zacini nepotrebnim informacijama koje je izguglao da bi eto bio informisan pametan i zanimljiv, a nije... smarac je najgori... trebao je lepo da ostane na vaterpolu i tenisu i super

pa on ni ne prenosi vaterpolo i tenis?Mislim,evo sad je prvi put vaterpolo,a i tenis moze da se nabroji na prste dve ruke koliko je puta prenosio

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...