Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

i to iz onog najfinijeg. od buta !

nego, koji lek protiv bolova traje najduže.

kafetin radi posao. ali me drži 2 sata.

зависи који бол. имаш бруфен, па диклофенак, флугалин, новалгетол (има ли га још?), тродон...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Bio nedelju dana na Zlatiboru i sinoc uspeo da nateram strica da svrati i da me pokupi na putu za Beograd.

Koji je to fenseraj postao, ono je strasno, na moru bih jeftinije prosao... Sat vremena bajs 450din. Sat vremena teniski teren 900din (teren je pola sljaka pola jebeni sljunak), hrana takodje papreno skupa, i osim ako ne izdvojis par soma dnevno na hranu plus par zanimacija, jedino da setas okolo na svezem vazduhu, jebo ih svez vazduh da ih jebo...

Link to comment
Share on other sites

Postao? Postao još pre 10 godina :) Ja mislim da sam 2002. bio i tada je već bio izgrađen ceo onaj tržni centar, to je otprilike pokazatelj "beograd to zlatibor" pokreta odnosno ajde da kažemo dolaskom onog veštačkog jezera.

Ako baš neko mora da piči na Zlatibor najbolje kad nije sezona, u maju nekoliko dana posle prvog maja pa do kraja juna i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, u pravu si, ali se toliko rapidno razvija turizam tamo i cvetaju burzujski kompleksi/restorani i standard uopste, da je meni koji sam bio zadnji put pre 3 godine, ovo bio šok...

Btw, prenocio u Banji Visokoj, neko malo mestasce kod Sirogojna, prelepo mesto, toliko netaknuto da je to neverovatno, ugodjaj isti ko na Zlatiboru, samo duplo jeftiniji i bez Matorih stranaca koji se vozikaju u X5icama.

Link to comment
Share on other sites

sa caletovog kompa, iz internet explorera i sve cekam po 5-10 sec da odreaguje na komandu

Taman tih 10 sekundi razmisljaj o zivotu i kuda sve ovo vodi

Edited by Sijalicа

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam bio u Red Shoes-u, svirao SARS. Dobri su skroz. Fino i sviraju, umeju i da dignu atmosferu, a i dobre pesme imaju, uopste nisu tralala bend, kao sto sam mislio.

Plus imaju gospodjicu Sanju Lalic, koja je back vokal, 89. godiste i devojka je ANDJEO. Kakvo divno stvorenje, neverovatno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zasto mi je 5 bankomata odbilo karticu kada sam pokusao da proverim stanje? Ili je jebeno govno od Wyominshke banke ili je do usrane Srbije. Zasto uvek mora nesto da se zakomplikuje...

edit: koje su sanse da mi u nekoj banci na salteru isplate pare sa racuna wyominshke banke?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam bas nema nikakvih opcija za wire online. A u Srbiji sam tako da od tog nema nista :S Zvacu ih da vidim sta se desava sa karticom.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

a jesi pokušao da podigneš keš ili si samo radio upit stanja? na stranu što su ti skidali neku siću za tu proveru, to često ne radi a keš izlazi uredno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...