Jump to content

Aftermarket equipment


Trooper

Recommended Posts

idi kod plastičara da ti srede masku, vidi kod ovih boljih što rade muziku za kola gde i kako.

kakav mu je ekran? mislim rezolucija.. valja li?

bilo bi sjajno kad bi uređaj odma šinuo na neko pojačalo i nove zvučnike ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Koliko drzi baterija sa parandroidom?

 

wat? sta je parandroid, totalno sam van Android sveta

 

idi kod plastičara da ti srede masku, vidi kod ovih boljih što rade muziku za kola gde i kako.

 

jel imas da preporucis nekog ko je "bolji sto radi muziku"? Inace pokusavam da nadjem prvo original masku od Nissan Connecta, mozda se uklopi

 

kakav mu je ekran? mislim rezolucija.. valja li?

 

Standardna 800x480 za ovakve uredjaje, al fino izgledaju stvari (muzika i slike, desktop, UI i to, nisam probao filmove). Eventualno cu probati da zamenim fontove

 

bilo bi sjajno kad bi uređaj odma šinuo na neko pojačalo i nove zvučnike ;)

 

eh :) zapravo zvucnici u Qashqai-ju su dosta dobri, mada ih jos nisam probao sa ovom novom navigacijom. Al polako, mozda dodje na red i novo pojacalo u nekom trenutku kad resim ove ostale stvari

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

lol :) 

 

inace, ima li ovde Android experata? Ovo je dosta specifican sistem i ima dosta hardware-specific stvari pa bih smarao nekog sa par pitanja oko toga, u sustini razmatram da li je moguca opcija da instaliram 4.0 na njega posto je trenutno neki matori Gingerbread 2.3.4 na njemu, al se cimam jer nisam siguran dal ce ostale funkcionalnosti da crknu (tipa drajveri za steering wheel controls i bluetooth i slicno...)

Link to comment
Share on other sites

inace, ima li ovde Android experata? Ovo je dosta specifican sistem i ima dosta hardware-specific stvari pa bih smarao nekog sa par pitanja oko toga, u sustini razmatram da li je moguca opcija da instaliram 4.0 na njega posto je trenutno neki matori Gingerbread 2.3.4 na njemu, al se cimam jer nisam siguran dal ce ostale funkcionalnosti da crknu (tipa drajveri za steering wheel controls i bluetooth i slicno...)

 

Koliko sam ja video dosta tih navigacija imaju upravo Gingerbread a to je pretpostavljam zbog mogucnosti da se koriste slabiji procesori i manje memorije. Da im je isplativo mislim da bi svi ti kinezi vec davno presli na 4.0 ili 4.1, realno to sad imas u tabletima od 50 evra. Samim tim mislim da bi tu instalacija nekog novijeg androida bila poprilicno komplikovana pre svega u smislu podrske za sve fuknionalnosti. Ono sto se postavlja kao pitanje, ako sve radi kako treba na 2.3 zasta ce ti novija verzija?

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ono sto se postavlja kao pitanje, ako sve radi kako treba na 2.3 zasta ce ti novija verzija?

eh :) sta ce ti linux ako windows radi, sto bi jailbreakovao telefon ako i ovako mozes da telefoniras, sto bi instalirao custom skin na bilo sta ... Inner geek jednostavno ne da mira
Link to comment
Share on other sites

Pa ok, razumem ja to, ali imajuci u vidu verovatnu rasprostranjenost tvog uredjaja mislim da ti je jedina opcija da sam iskodiras novi ROM, jer ne verujem da proizvodjac nudi noviju verziju, a na mestima tipa XDA i sl ces tesko naci nekoga ko se icimao da napravi custom modifikaciju bas za tvoj uredjaj...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

trupsi, možeš da uradiš bekap roma i posle da vratiš po potrebi, overi xda dev za tutoriale

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...