Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da li je sbb radio nesto u vezi brzine skidanja torrenta? pre neke 2 do 3 nedelje sam skidao 5 epizoda serije u isto vreme punom brzinom i posle pola sata mi je pukao net

nakon restarta modema nastavio sam da skidam ali 5 puta manjom brzinom i od onda je brzina ogranicena na nekih 150 kb/s

i meni je na torrentima strmoglavo opala brzina skidanja,ne prelazi 500 a trebalo bi 2mbps,nista ne mogu skinuti u dogledno vreme pritom ni da hrom ne mogu da koristim koliko uspori dok direktan dl skida kul brzinom :(

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Dvini, jel znas zasto se alert(string) izvrsi u browseru tako kao se izvrsi, da li je to sistemski interupt ili ne, da li mozes otvoriti beskonacno prozora alert prozora u windowsu ili u linuxu, kako radio media tag u html5 itd...?

poredis babe i zabe, ono sto ona treba da zna je prvi paragraf kad kliknes na "I feel lucky" za how does laser therapy help ligaments

da li je sbb radio nesto u vezi brzine skidanja torrenta? pre neke 2 do 3 nedelje sam skidao 5 epizoda serije u isto vreme punom brzinom i posle pola sata mi je pukao net

nakon restarta modema nastavio sam da skidam ali 5 puta manjom brzinom i od onda je brzina ogranicena na nekih 150 kb/s

skinuo sam juce game of thrones, 100% brzina (1.1mbps)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mhm, znaci ona kad radi laser therapy treba da zna fiziku, optoelektroniku i biologiju, a ti kad stavis link u media tag ne treba da znas kako i na koji nacin ga engine ispod toga tera?

Mislim, sto se mene tice i ne treba da znas, ti treba da brines da taj sajt bude lep, vudu da to ispod radi, a ona da te tretira time da to tebe prodje.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

terate u krajnost, svakako da treba da zna zeru vise od "to zraci i onda pomaze"

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Који беспредметан одговор. Двинију треба објаснити да није неопходно да она зна више од онога што је потребно да свој посао обавља ефикасно.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

imho, sestra bi trebala bar malo da bude informisanija.

ovako nema razlike između nje i rudara. i rudar bi shvatio šta treba da radi kad mu pogažeš dva puta.

Pa i ona zna sta treba da radi. Jel rudar treba da zna hemijsku formulu minerala koji kopa da bi bolje kopao?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

lol mozda stvarno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pre 2h saznao da sam pokraden.. neko usao u kucu dok sam bio na terasi i iz novcanika izvukao 100e... lepo pa mi je ostavio 150 dindzi sitno da me zavara, bar sutra mogu kafu da popijem ko co'ek

au sunce ti zar toga jos toliko ima,koji je to kraj grada?

Link to comment
Share on other sites

VAZNO BLIC PITANJE: Sjebao sam se pa sam se po navici pri parkiranju popeo na ivicnjak (trotoar) sa niskim autom (citaj:novi Civic).

Jedini izlaz je u rikverc.

Koju "metodu" da primenim pri spustanju a da ne ojadim prednji branik...oba prednja tocka u isto vreme u rikverc malo brze (tj da se "sjurim sa trotoara"), ili polako jedan po jedan prednji tocak?

Ivicnjak je neka 3 cm iznad branika, ako i toliko ima. Aj neki help do sutra pre posla [|)][|)]:fp:

Neka logika govori da bi trebalo da ide polako, ali opet...ako je neko bio u slicnoj situaciji neka napise neki savet

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

odgovorih ti na drugom topicu gde si pit'o ... mislim, ne vidim da brzo možeš bilo šta da postigneš, čak i ako ćeš "ogrebati" branik kad budeš išao polako, mislim da ćeš znatno više ako budeš išao brzo (pa još i amortizeri odrade svoje).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...