Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zabo sam do 7 ujutru po gradu, i standarno se probudio posle 4-5 sati like a boss. Kakve sve pojave standarno ima po onom studentskom parku lebac ti, u nekom trenutku došli neki napujdani klinci tako 94-95 i počeli da nam pričaju o tome ''jel znamo mi šta je surčin, ko su surčinci'' [roflmao] Na kraju seli tu sa nama i izbacili dve buksne i liter nekog viskija :DDD Posle došla neka klinka daj bože da ima 15-16 godina, molila nas da joj izbcimo dzoint, mislilm da je bila sprema na triplu penetraciju koliko joj se duvalo, al oni klinci nisu hteli da joj daju :D Pa ond došo neki vojni veteran prosjak, pričao nam svoje dugodovštine iz rata... Pa dvojca nekih pajdalica od kojih nam je jedan pričao o svom snovidjenju od pre par godina koje ga vodi kroz život [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prvi put cujem za "izbacivanje" dzointa.

Inace, ustao sam u 12, integrisao Seam autentikaciju u moju JBoss aplikaciju, i sad idem da kupim par gotovih pica i sok i da gledam Djoksona kao sef.

Edited by Sijalicа

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ko zna sta sad pricaju pajdomani, klinka od 15, neki mali surcinci i vojni penzioner....

sreli smo sinoc nekog pobratima jagođana u parku, auuu al je pijan bio....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Prvi put cujem za "izbacivanje" dzointa.

Pa kad nekog pitaš da udeli nešto, pitaš ga u žargonu da izbaci. Tipa Pera dobio platu i Mika i Žika ga iscimaju da izbaci gajbu piva. Ili Jovan trenutno nema pare i cima Marka da mu izbaci pljeskavicu. Tako i ona došla i pitala da l ima neko da izbaci nešto da dunemo.

U lepom se ti drustvu kreces...

Nisam ja kriv što budale opsedaju studentski park :D

ko zna sta sad pricaju pajdomani, klinka od 15, neki mali surcinci i vojni penzioner....

sreli smo sinoc nekog pobratima jagođana u parku, auuu al je pijan bio....

icon_smile_big.gificon_smile_big.gif Pa i nisam nešto pijan bio, zacikran moža, mada i to slabo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

igra nadal ko zmaj

odlican tenis gledamo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e doco, odradio sam oet 1, bice ok to valjda, malo kondenzatore nesto ovo ono ali do jaja, opusteno

a da, matu u julu sabijam sad, opusteno

opusteno

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da napisem neki LOL momenat od sinoc.

U onom dole nastavku skadarlije, prekoputa bajlonijeve pijace, grupa klinaca stoji ispred nekog ulaza oko dve devojcice nekei uzvici tipa.. "PA KAKO SAM JA ZNALA DA CE ON MENI DA PRIDJE DA LUPI ZVAKU? KAKO SAM MOGLA DA ZNAM" a onda odgovor..."PA NA PRIMER, KAO STO ZNAS DA CU JA DA TI LUPIM SHAMAR".. bum tras. glupe kurve

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ja sam baš fino spav'o, nije bilo vruće, baš kako treba.

al' sam jutros izaš'o napolje i bilo je baš vruće, kasnije je popustilo malo.

Moram da se osvrnem na onaj dogadjaj iz tramvaja od pre par dana, kada nam ovde na forumu nije bilo jasno zašto je vozač pretio onom liku sa ''hajde dodji da te upoznam sa majkom pičko'' . Sinoć sam prepričao taj dogadjaj ortakinji i ona je na keca iznela vrlo prosto objašnjenje - vozaču je majka mrtva.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa verovatno mu je prvo palo na pamet u besu kad mu je ovaj sa pešačkog psovao (mrtvu) majku.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koje vece bilo sinoc, haos. Prosli smo celo Banovo brdo i Adu sa cutljivom Nemicom koja se smuvala na kraju sa drugarom, i ludom Kineskinjom iz Oregona, koja me je na kraju odbila rekavsi da vec ima nekog Marka ovde u Srbiji (pff, jea rajt). Sve u svemu, sjajno je bilo.

force is strong in your family :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...