Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

na ivici sam poslednjih dana da kupim motor ne mogu da si izbacim to iz glave.

po ceo dan zamisljam kako vozim Ovo ili ovo

ah ta kriza srednjeg doba, grozno

9617.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

to je zato što tim raznim gej organizacijama trebaju incidenti da opravdaju još veći budžet za narednu godinu. na stranu što to neki ovde pričaju kad god se spomene gej parada, čak je i neki razočarani/rezignirani bivši pripadnik gej lobija to napisao na nekom blogu, al naravno nijedan medij nije preneo.

pedja azdejkovic nakon sto je kupio bemvea od pederskih para i vratio se nazad u pozarevac da zivi kod mame i tate :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kupio sa ortacima Axis & Allies board game

danas, uz pivo i klopu, cepali Settlerse sa dodatkom koji smo takodje uzeli...odlicna bleja

hcs_20100904_3679.jpg

ne mogu da nadjem sliku cele mape u normalnoj rezoluciji, uzivo mnogo lepo izgleda

jos uvek citamo pravila btw

moguce je izabrati Ruse, Amerikance, Britance, Nemce i Japance

Link to comment
Share on other sites

Zadnjih mesec ipo zivot mi se svodi na posao, spavanje i refreshovanje rura u nadi da je neko okacio nesto zanimljivo :( I jedino sto sam ubacio novo je teretana. Jos tri nedelje i kuca \o/ Ocekujem pocetak euforije uskoro

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Dan nije mogao lepse poceti..Ustanem jutros oko 6,dok sam nahranio pse i odradio sve poslove,rekoh da proverim stanje kesha na rachunu,pogledam kad bakisha u + verovali ili ne 140.000 dinara...Opushteno odem do banke da podignem parice i kurac...rachun u blokadi,odem do shaltera "pravim se lud" kad na shalteru riba kaze da je neko greshkom poslao pare na moj rachun...BEDARA..Na kraju sam morao da podignem neshto svojih para chisto da ne ispizdim na putu do kuce..

Jos malo pa u NS na shtrand

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Ahaha, ali legne 140 hiljada niotkuda, ti se ne zapitaš odakle su nego ni pet ni šest pa da podigneš [roflmao]

Koji si idealan kandidat za visokog srpskog političara, nevera

Ali realno,udjes na sajt pogledash stanje i vidish 140.000 dinara ,u ovu krizu ja zaista ne znam ko bi se pitao odkud tol'ki kesh na rachunu..Naravno da sam hteo odmah da ga smaknem sa rachuna ali qrac..Povuchene su pare ali sam ja morao da potpishem to sranje..

@bogs...Bakisha dirinchi u vatrogasnoj brigadi u Novom Sadu kao slepac za sitnu paru brate moj..Treba decu nahraniti :)

Link to comment
Share on other sites

jedina slicnost je sto je takodje mapa sveta podeljena na teritorije. dosta je kompleksna, sa gomilom detalja

pa jeste provalili kako se igra, jel zajebano?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ali realno,udjes na sajt pogledash stanje i vidish 140.000 dinara ,u ovu krizu ja zaista ne znam ko bi se pitao odkud tol'ki kesh na rachunu..Naravno da sam hteo odmah da ga smaknem sa rachuna ali qrac..Povuchene su pare ali sam ja morao da potpishem to sranje..

@bogs...Bakisha dirinchi u vatrogasnoj brigadi u Novom Sadu kao slepac za sitnu paru brate moj..Treba decu nahraniti :)

al ne treba krasti :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...