Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Video sam Krekija danas vozio je bajs blizu CT-a, kapiram da ide na Adu sada kada zna koliko ima miliona km do tamo i nazad.

Koji crnih miliona Vitjo, pogledaj na guglu koliko ima, valjda znas kako se koristi maps.

  • Downvote (-1) 1

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje, nije za novi topic pa cu ovde postovati. Zadnja plata ce da mi legne na racun krajem avgusta al' cu tada vec biti kuci. Imam Visa debitnu karticu i 99% sam siguran (jesam, guglo sam) da cu moci pare da dignem na nekom ATM-u u Srbiji. Ovde uzimaju 2$ za svaki withdraw. Zanima me kolko zakidaju kod nas i jel ima neki ATM sto isplacuje u devizama?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sva sreca pa je dinar u kurcu tako da je i kupovni kurs na zadovoljavajucem nivou. Verovatno ce kupovni za mesec dana biti veci od prodajnog trenutno \o/

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

odlično izgleda ovaj etno restoran.

inače, definitivno sam zakačio neku alergiju, danas mi suze oči ceo dan i sav sam naduven a već neko vreme kijam i svrbi me nepce :(

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Sva sreca pa je dinar u kurcu tako da je i kupovni kurs na zadovoljavajucem nivou. Verovatno ce kupovni za mesec dana biti veci od prodajnog trenutno \o/

Racunaj i na proviziju. Ja placam 5-10 franaka na svakih 100 koje dignem u Srbiji..

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Provizija je katastrofa, tako da ćeš tu baš da im daš solidne pare :(

Danas inače kul dan ispade, prepodne je bilo baš beveze, a sinoć kao "jao oluja idite u podrume dolazi čarobnjak iz oza" a ono ništa, palo 10 kapi kiše.

Link to comment
Share on other sites

Teška me depka udarila jutros kad sam ustao, al sam popio par piva posle ručka i sad stvari već stoje pozitivnije coolface-1.png

Uveli nam neki ispitni rok u sred jula mnogo me smorio, al dobro pa se završava taman kad počinje exit, pa ću posle 4 dana da se ''odmaram'' po Novom Sadu icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...