Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne znaš prave ljude, ja kad sam uzimao auto, sve oko prebacivanja na mene i sl mi je završio ortak advokat, nigde se nisam pojavio :)

jel moze firmu da mi zatvori leba ti, jebu me ko kurvu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jel moze firmu da mi zatvori leba ti, jebu me ko kurvu

ко? да нису они из државе из приче "смрт држави", у којој си учествовао, на очиглед васколиког Српства, насмејан машући около?

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

super je to uzeto i dado, ali sta su ekonomisti ucili 4 godine mi gimnazoidi moramo da savladamo za 3 meseca

i jos na sve to debili na prvom kolokvijumu daju 4% gradiva, a za drugi ostave 96%

Pa da, ja sam isao u srednju ekonomsku i onda su mi statistika, rac, osnovi i sl. isli mnogo lakse na faxu, ali sam imao mnogo losu matematiku u srednjoj i zato sam se na faxu borio s njom par rokova, sto bi npr. vi, gimnazijalci, trebali da razbijete... :))

Edited by Inferno_O
Link to comment
Share on other sites

Izaso sam napolje na 500 metara do prvog bankomata da podignem novac u kratkom šorcu i maji bez rukava, dok sam se vratio u dom 5 puta sam se preznojio.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ко? да нису они из државе из приче "смрт држави", у којој си учествовао, на очиглед васколиког Српства, насмејан машући около?

:tf:

nisam te ispratio :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

odradio se kao car [8D] [8D] [8D] [8D] [8D] [8D] [8D] [8D]

fixed

Inace, poceo sam da pisem master tezu. Koliko je ovde to ozbiljnije i teze nego u Srbiji sunce ti jebem. Dusu ce da mi uzedu i nista nece da mi dadu na kraju.

Edited by Sijalicа

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

fixed

Inace, poceo sam da pisem master tezu. Koliko je ovde to ozbiljnije i teze nego u Srbiji sunce ti jebem. Dusu ce da mi uzedu i nista nece da mi dadu na kraju.

Ne znam sto bi kod nas bilo neozbiljno ili lako?

Ja sam svoju tezu radio 4 meseca, ne mogu da kazem da mi je bilo lako, ali to nije ni poenta te master teze, to je bila jedna od onih stvari koja ti je kruna skolovanja, tu i treba da pogines i da se potrosis ceo i da napravis ozbiljan rad. Ili si mislio na to da je zaista moguce (na nekim fakultetima, pa i na mom) proci nekad sa 3 dana posla ?

edit: 4 meseca master teze + 3 meseca projekat, da budem precizniji oko svega

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...