Jump to content

Baba vs forumaši


Recommended Posts

Baba je tipična hejterka kojoj ne treba puno da počne da burstuje zato što joj se ne javlja sin iz Nemačku/mala joj penzija/propala joj bašta/opet je poskupelo mleko, šta god. I onda flejmuje u skladu sa temama za koje smatra svojim terenom (religija, novinari su krivi za sve i sl.)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti se slažem s Brue-om. Baba je objasnila u drugom delu svoju početnu izjavu, a to je da je novinarstvo u kurcu i tu leži cela suština. To što se hvatate za religiju ili šta god je potpuno nebitno. Suština je u tome da je babi pun kurac (da prostite) glupih novinara koji trčkaraju okolo da bi našli neku budalu kojoj ćemo se svi smejati jer se to "prodaje", a da nikakve poente osim zatupljivanja nema.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da sam se isprojektovao na babu, ali je, bar meni, očigledno da baba nije glupa, da govori smisleno, da ništa nije lupila, da nije povisila ton i da kad je shvatila da novinarka želi da je isprovocira da počne da lupa, rekla je, aj ćao. Tako da sam se ja u najboljem slučaju identifikovao sa babom jer sam star i žena.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Лоше је то много, да ти ја одмах кажем. Када се два паметна и мудра човека сложе, не преостаје ти ништа друго него да прихватиш њихово мишљење, улењују нас, банујте их на пола године да не отупимо начисто!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da je napavljen topik za hejt po ovoj babi... Ja sam video klip preko fejsa, i to su ga okacili u skroz pozitivnom kontekstu prema babi, to jest, negativnom prema glupoj novinarki.

Onaj ko ne razume kako funkcionisu mediji, ne razume ni zasto je baba na mestu 101%. Veze ovo sa religijom nema...

Link to comment
Share on other sites

Подржавам бабу у напушавању новинара.

+10

лепо жена каже што јој поставља глупо питање. клупа сорошевска кобила. баба бре има ниво, неће да се спушта на ниво ових курсаџија.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da pisem wot, posto su vise-manje rekli ono sto sam i ja mislila Brue, Prota, Rami, Drasko, Bole (sry ako sam nekog zaboravila) a Grdje i ostali ni pored obrazlozenja nikad nece svatiti ni nas ni babu. A baba je pametnija od 80% populacije ovde.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...