Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Realno takav protest nikad tako ne bi mogao da uspe. Mora nešto dramatično da se desi da bi se okupilo više ljudi. Tipa, kontrolor busplusa udario babu ona pala i polomila glavu ... mislim, daleko bilo, ali kod nas ljudi reaguju tek na takve stvari.

Link to comment
Share on other sites

Realno takav protest nikad tako ne bi mogao da uspe. Mora nešto dramatično da se desi da bi se okupilo više ljudi. Tipa, kontrolor busplusa udario babu ona pala i polomila glavu ... mislim, daleko bilo, ali kod nas ljudi reaguju tek na takve stvari.

nije dovoljno

morala bi baba da bude strani drzavljanin

Link to comment
Share on other sites

na kraju je žalosno, ali ispada da u ovom gradu/ovoj zemlji samo političke partije, i to samo neke, mogu da organizuju ozbiljniji protest. toliko o samoorganizovanju "običnog sveta". ovde ljude treba okupiti iza jasno definisanog cilja. ne "protest protiv bus-plusa" nego "protest za ukidanje bus-plusa (i za kažnjavanje odgovornih)". za formulaciju cilja je potrebno daleko daleko više od tvitera. potrebno je jasno vođstvo koje proističe iz organizacije (kakvog god oblika), koja se zasniva na misiji ostvarivanja cilja definisanog vizijom. taj kapacitet nemaju čak ni sve partije. sve je još uvek suviše amorfno, a amorfna svest po svojoj prirodi se plaši bilo kakve definisanosti opisujući je jao "tvrdokornost" i počešće "zatucanost".

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Čuo sam neproverenu priču da je neposredno pred uvođenje ovih gluposti sa kontrolorskim patrolama neka žena iz Bus Plusa prebacila silne pare na svoj račun napolju i onda zapalila iz zemlje, pa pošto su videli da mogu da je uvate za penis, smislili su ovo da bi nadoknadili gubitak. Jel zna neko možda detalje?

Link to comment
Share on other sites

Realno ne verujem u to, sam BusPlus sistem je u startu najavljivan tako da će imati određena vrata na koja se ulazi i da će biti kontrola. Uostalom nije da im je preterano bitan gubitak, da li GSP gubi mesečno 100 ili 150 miliona dinara je realno nebitno jer niko to ne zna. A mesečni promet u BusPlus-u je tako oko 200-300 miliona dinara tako da je to apsolutno najveća suma koja je mogla da se pokupi s računa, što se da "opeglati" za nekoliko meseci.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Juče sam bio nešto nadrndan pa sam ušetao na srednja i rekao onoj budali što presreće da ne zajebava na šta je nesrećnik promumlao "ja ne zajebavam nego pričam", momentalno mi ga bilo žao - stavili ga da glumi nacistu siroma [:D] Kontam da ih treba ignorisati i frustrirati dok ne naprave neko sranje, dojavite udarnoj pesnici da ih uzme na zub :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, zapitaj se gde bi ti povukao liniju. da li bi maltretirao babe i klince po prevozu za 20 hiljada? nije život samo preživljavanje, bolje da okopavam njivu nego da ne mogu da pogledam sebe u ogledalu.

Link to comment
Share on other sites

Sve se mislim da takvi likovi imaju problem da sebe pogledaju u ogledalu. Isto ko i ridže za parking, pola njih misli da je uvatilo boga za muda jer su sad drugovi bitni organi.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...