Jump to content

Prometheus (2012)


Recommended Posts

Pa ko kad grebeš loz, ako si izvukao pojavi se obaveštenje o tome

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

wPtTS.jpg

fap fap fap

Iliti in space nobody can hear you scream :)

Jebote kolko je trailer za prvog aiena mucan i gadan, klaustrofobican i prejak. Ovaj za prometeja je kul, wow, ideeemo. Sto nikako ne valja.

No kojot danas gleda film (bar tako kaze) pa cemo videti kakav je.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da će biti sranje.

To jest, film sam po sebi neće biti sranje već u poređenju sa atmosferom i celim tripom u vezi sa Alienom.

Lepo je prokomentarisao Pip onaj isečak iz filma, nisam stekao utisak da su se potrudili da dočaraju atmosferu filma već se spuštaju sa onim brodom za 2 sekunde kao da voze trotinet.

Videćemo, nadam se da grešim.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

KlanRUR u saradnji sa MegaComFilmom daje na znanje:

Delimo 5x2 karte za sredu, 6. jun, u 19:30, Cineplexx, Delta City!

Prvih pet ljudi koji se jave posle ovog posta a da želi da ide na projekciju neka to i kaže, a onda ćemo dalje nastaviti preko PMa.

Nek vam je sasrećom!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Veca pompa oko ovakvog sranja od filma se nije digla jos od robina huda kojeg je, gle cuda, takodje radio Ridli. Covek me razocarao. Alien prica se pretvorila u ono sto je Blizzard uradio Warcraftu sa WoW-om. Da ga ni u jednom trenutku uopste nisu povezali sa alienom mogao bi da prodje kao prosecno sci-fi govno. ovako, em mi upropasti nervno tkivo sto cuva informacije o alien serijalu em zalim vremena utrosenog na pokusaj gledanja. Zasto Ridli? Zasto?!

Link to comment
Share on other sites

Veca pompa oko ovakvog sranja od filma se nije digla jos od robina huda kojeg je, gle cuda, takodje radio Ridli. Covek me razocarao. Alien prica se pretvorila u ono sto je Blizzard uradio Warcraftu sa WoW-om. Da ga ni u jednom trenutku uopste nisu povezali sa alienom mogao bi da prodje kao prosecno sci-fi govno. ovako, em mi upropasti nervno tkivo sto cuva informacije o alien serijalu em zalim vremena utrosenog na pokusaj gledanja. Zasto Ridli? Zasto?!

to.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...