Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jeste, to sam rekao!

Ono što mene interesuje je kako on uopšte razume šta ti ljudi pričaju.

DA DA MATORI LJUDI NEMAJU MOZAK!!11

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja u lozani i bole me penis. 5 drugara, sandardno pederiS's anje al konam kasnije na kurve crnkunjw baam je fabcuski deo svice pun istih

edit typi

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

moram nabaviti bolju izolaciju na prozorima, izdrzala je -25, ali ne može tugsljive grand žurke u komšiluku

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

opet se neko parkirao ispred ulaska u dvoriste zgrade, al' ovaj put nije djetic usrani nego novosadjanin usrani, jebem mu sve zensko sto mu se za bravu hvata

15 automobila parkirano po stazama, nece sigurno pauk nositi subotom u 2 sata, al ne vredi, mora govno da parkira 10 metara od studia

dok sam trazio parking u ulici pored, sretnem dva pandura i pitam ih sta moze da se radi u tom slucaju, kazu da zovem ili saobracajce ili komunalce

verovatno bi me odjebali koga god da sam zvao 2 sata posle ponoci

da grebem kljucevima kola necu i ne mogu

ima li neko ideju sta raditi posto ovo postaje sve cesci problem? serem se na razmisljanje glavnog baje u selu koji mora biti najpametniji

Link to comment
Share on other sites

ima li neko ideju sta raditi posto ovo postaje sve cesci problem? serem se na razmisljanje glavnog baje u selu koji mora biti najpametniji

pa ako nećeš da mu oštetiš auto, sa moralne strane, onda ono smuti neka jaja i tempere i tako napravi neki bućkuriš i baci mu na šoferku prednju i zadnju, i tako par puta i onda će se valjda "pročuti".

Nemaš ti tu neke alternative. Možda da postaviš neke stubiće, lance, ne znam kako izgleda taj prostor ali sa strane zakona jedino da zoveš pauka tj. parking servis.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je u stanu u kome stanujem pre zivela Olivera Katarina jer na svakih 5-6 dana u proseku zovu razni ljudi i pitaju je li tu ona. Zvala novinarka Press-a, onda zvala sinoć neka žena i rekla "gledam je na televiziji pa mi rekla da je pozovem..." itd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...