Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

па после да причаш како си ми плаћао пљеке... јеееесте Зверко, каријес нам појео мозак...

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ало бре земљорадник, у ком тиму једеш пљеку, игра тим Неверних Тома против тима Покварених Инсајдера.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

који си ти прождрљивац... овде се ради о сукобу митских размера, а ти би само да кркаш.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Evo ako Dulic dobije zatvorsku kaznu vecu od 2 godine ja castim pljeskavicom sve koji su se ovde javili. Ako ne dobije meni ne treba nista, dovoljno ce biti samo da spisak svih vas stavim u signaturu s natpisom "izgubili" [:D]

Zapravo jedini problem u celoj ovoj prici jeste sto do momenta kada se dodje do epiloga niko odavde nece smeti da jede pljeskavice zbog holesterola :) Eno pre neki dan oslobodise onog Dragica, cini mi se da je ta afera bila pre 7-8 godina...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Evo ako Dulic dobije zatvorsku kaznu vecu od 2 godine ja castim pljeskavicom sve koji su se ovde javili. Ako ne dobije meni ne treba nista, dovoljno ce biti samo da spisak svih vas stavim u signaturu s natpisom "izgubili" [:D]

Zapravo jedini problem u celoj ovoj prici jeste sto do momenta kada se dodje do epiloga niko odavde nece smeti da jede pljeskavice zbog holesterola :) Eno pre neki dan oslobodise onog Dragica, cini mi se da je ta afera bila pre 7-8 godina...

заправо мени се чини да ти и даље навијаш за то да ова држава остане онаква каквом ју је оставила претходна влада, где ликови као Дулић, Јасна и слични пљачкају бесрамно и не може им се ништа. тиме покушаваш да оправдаш своју позицију (не може се ништа променити, дакле, моји љубимци нису неспособни, него је ситуација таква да то нико не може да рашчивија). јасно је мени све то. само ми је све то мало онако... сисичасто.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

не, Зверко је у фазону да је лоповлук реалност, која се мора прихватити, а да ми остали који то не прихватамо смо као мала деца која верују у Деда Мраза, док је он озбиљан схватио како ствари заправо функционишу.

и само питање "Jer tako je bilo i pre, zašto bi sada bilo drugačije" је заправо потврда мог става о Зверковом мишљењу. Зверка везује за "то пре" мало више од симпатија. он можда искрено верује да је то просто тако, и не може другачије, ја верујем да није и да мора другачије. ко ће јести пљескавице, остаје да се види.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali za razliku od tebe, on veruje najverovatnije, kao i ja, da ti, ja, neko od nas ovde.. vidiš i možeš da zarobijaš nekog ko krade narod bi to i uradio na licu mesta ali ne veruje da će tamo neki Vučić i Dačić da to promene, a od kojih realno zavisi sve to, a ne od nas jer narod uvek ćuti i trpi.

PS: i ja tvrdim da ne treba prihvatati takvu realnost ali mi na nju i nemamo neki uticaj već bukvalno nagađamo šta će se desiti, pa eto, povučeni primerima do sada uglavnom ciljamo na najgore, a nadamo se potajno najboljem.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...