Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Darijan Jankovic

Profesore, na ulici je protest protiv ACTA sporazuma, a vi se divite ingenioznosti dive i njenih pulena. Prostom logickom metodom zvanom dedukcija, uzevsi u obzir da ste vi IT elita Srbije i vasu profesiju, zakljucujemo da su desavanja vezana za usvajanje ACTA sporazuma jedne zemlje mizerna u IT svetu naspram tvitovanja gdje Karleuse. Profesore, zasluzili ste titulu i diplomu.

Link to comment
Share on other sites

ja bih stvarno voleo da vidim da gdin profesor upadne u zescu raspravu sa mohijem [:D]

easy frag za mohija, ne bi bilo interesantno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Twitter / Istok Pavlović: Političari: Ne morate da č ...

twitter.com

Političari: Ne morate da čitate ni šta je ACTA, znajte samo da ste najebali ako to bude usvojeno. A ko spreči, ispašće car. Toliko. Pls RT

eto napisao je. nije da nije. e sad neki dan je bilo da ga se ne tiče acta. dali je proradila savest ili mogucnost promocije?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Twitter / Istok Pavlović: Političari: Ne morate da č ...

twitter.com

Političari: Ne morate da čitate ni šta je ACTA, znajte samo da ste najebali ako to bude usvojeno. A ko spreči, ispašće car. Toliko. Pls RT

eto napisao je. nije da nije. e sad neki dan je bilo da ga se ne tiče acta. dali je proradila savest ili mogucnost promocije?

Spremio je dakica i za to odgovor, nije da nije!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Istok Pavlovic

Mnogi me pitaju u privatnim porukama zašto se ne oglašavam povodom ACTA sporazuma... pričam o tome uveliko na Tviteru, zajedno sa ostalim ljudima iz web zajednice, npr. ovaj tvit je juče imao skoro 200 retvitova. Za takve stvari kao što je dizanje frke i aktivizam, Tviter je stvarno odličan, dosta političara je tamo i ulaze u diskusije što je super. Neuporedivo brže od pisanja peticija, dopisa, molbi. Zahvaljujući između ostalog frci koju smo tamo digli, dosta njih je obećalo da ACTA neće proći, sad videćemo šta će zaista biti.

http://www.facebook.com/istokpav/posts/197052617069068

Krelac je perfidno sačekao da vidi pravac vetra i onda je počeo da duva u pravcu željenom, kakav njegovi lajkeri traže i očekuju. Uz naravno naglašavanje kako je njegov tvit imao 200 retvitova. I naravno, dosta političara tamo ulaze u diskusije, što je super, Jasna carice javi se, Duki kako si, kako burazer...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook....197052617069068

Krelac je perfidno sačekao da vidi pravac vetra i onda je počeo da duva u pravcu željenom, kakav njegovi lajkeri traže i očekuju. Uz naravno naglašavanje kako je njegov tvit imao 200 retvitova. I naravno, dosta političara tamo ulaze u diskusije, što je super, Jasna carice javi se, Duki kako si, kako burazer...

opa, iz naše prepiske od pre par dana (izvalite datum WINK WINK)

IzG5e.png

sve je jasno kakav je lik u pitanju.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Bas da vidim koji je Istoku najstariji tekstualni zapis i trag na internetu. Nek ga prezentuje. Ovo sada sto se desava na globalnoj mrezi je klasicna zalopojka. Zene u poznim godinama i babe udaraju lajkove ko nista. Nekoliko stotina hiljada lajkova dnevno podele te licnosti u Srbiji. Ovladali su fejsbukom do tancina. Ne racunam bezbednosna podesavanja naloga, tu nisu vesti. Ali zato znaju do detalja, kako da objave neku vest sa njuza na profilu ili da uploduju neki narodnjacki hit sa posela "88. To sve cine na konfekcijskim racunarima koji i sluze za to jer nesto drugo ne mogu da rade i da hoce i da znaju. Twitter je postao poljana za Folklersko Selejbriti obracune i prepiske a FB sekcija gde se isti kopiraju i gde su dostupni sirokom krugu ljudi, za koje je twitter malo vise zahtevan. Sve te obracune i prepiske kontrolise Istok sa svojim timom twitterasha, blogera i sindikalaca. Ujedno ima tim pisara, koji cekaju neku vest u medijima i istu okrenu kontra i objave je na njuzu. Te iste vesti ceka horda ljudi koji se utrkuju da istu sheruju na FB. Tu se krug tek otvrara. Istok u tom vakumu vec uveliko koristi google translate i prevodi neki strip i brosuru i istu ubrzo distribuira direktno sa zapada na Istok. Verovatno mu otuda i to ime.....

Edited by mige
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...