Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne ne,ozbiljan sam,zaista sam odusevljen,nije hejt :)

naravno,mislim na ovo sto je dulio okacio,posto u pedjinom postu vidim samo prazan prostor :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Вуду, дал је могуће да си ти толико прескочио то јеботе:)

Брате, па на занимљивим клиповима само се качило ја мислим стотинак Первана до сада лол

За светско првенство мислим да сам ја сам окачио дваес оних синхронизација са фудбалерима по африци

Можда делује ко да претерујем, ал ја сам стварно фасциниран, ево, буквално, да је неко окачио сад мртав озбиљан ону бебу што игра, мањи би ми трип био. Ал стварно мањи, па ми смо первана делили међусобно на цедеовима са ко то тамо пева аудио клиповима малтене:)

Ја фурам ''а ја мисла ааааааааа аааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа'' као тон за смс на фону и кад ми стигне порука у басу нико ме не гледа чудно, фазон све старосно/социјалне групе имају блажене ''ах, жаруља'' фаце.

Брате, обавезно погледај и остале синхронизације, мада мислим да их има типа четвороцифрено, ал ето, бар знаш шта да радиш кад ти је досадно...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ni ja pojma nemam za ovaj zarulja klip :D

Онда сам ја у некој зони сумрака. Мислим, оно, причам са рибом која је фенси, не зна ентер да стисне нити зна шта је меме, интернет и тако те субкултурне зајебанције, знам је на ћао ћао, кажем јој ''па ево видите, то вам је као блабла'' без икаквог трипа у мозгу да неће знати о чему се ради, наравно, она одговори са ''а ја мисла ааааааааааааааааааааааа'' и то је за мене најнормалнија могућа конверзација:) Да ме је на моје ''па ево видите'' гледала бледо, ја бих пре мислио да је видела нешто иза мене, а не да не зна да испрати:)

Да напоменем да ''па ево видите'' иде без аудио имитације, дакле, дулиовом дикцијом то причам:)

Океј, претерујем са улогом фрапиране госпође, али заиста сам искрен у својој фрапираности, разумите ме:) Престаћу сада, али ћу наставити у себи [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...