Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ја само кажем да мени то није пало на памет, само сам био у фазону, ех штета, лијеп ауто. Можда је лик егзибициониста, можда није. Ви сте изгледа пинпоинтнији од Шерлока Холмса на основу пет секунди видеа где је неко широм отворио врата уместо до пола... Могу да констатујем да је то глуп потез, али не знам да ли се експонира или је непромишљен или је заборавио да су му врата отворена скроз...

И јесте безвезе да тако чукнеш кола, мени је то јачи утисак него да је он дебил, увек ћу рећи ''е јебем му миша, штета, па затвори та врата јебем те'' кад видим тако нешто а не ''мамлаз је заслужио''. Није никог згазио, исеко... Чак и да је фул сељо који показује около свој нови авто, не мислим да му треба чупати врата, а камоли газити га камионом лол

Meni nije, gde bi ga vozio ? JA sam sam statusni simbol, nema potrebe za besnim kolima :D

Нема потребе за статусним симболом, све је једно, твоји атоми су некад били у звездама!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја само кажем да мени то није пало на памет, само сам био у фазону, ех штета, лијеп ауто. Можда је лик егзибициониста, можда није. Ви сте изгледа пинпоинтнији од Шерлока Холмса на основу пет секунди видеа где је неко широм отворио врата уместо до пола... Могу да констатујем да је то глуп потез, али не знам да ли се експонира или је непромишљен или је заборавио да су му врата отворена скроз...

И јесте безвезе да тако чукнеш кола, мени је то јачи утисак него да је он дебил, увек ћу рећи ''е јебем му миша, штета, па затвори та врата јебем те'' кад видим тако нешто а не ''мамлаз је заслужио''. Није никог згазио, исеко... Чак и да је фул сељо који показује около свој нови авто, не мислим да му треба чупати врата, а камоли газити га камионом лол

а можда је само пецкао возача аутобуса... :tf:

Link to comment
Share on other sites

Па и ја сам регулар пролазник, само што док пролазим том улицом, ја сам у фазону ''е јебига, одоше човеку врата, зајебо се, отворио превише и ето, јој колко бих се сморио да се то мени деси тако безвезе, сад мајстори, па чекање блаблабла'', а ти си у фазону ''лооооол BUS RAEP my amusement is proud"

Немој ми паковати хајндсајте кад смо обојица регулари:) Ти мислиш да му је џаст панишмент то што се десило, ја сам у фазону да је скењ ако ти неко одвали врата од аута, био ти крив или не или био ти морон или не. Да је лик неки Аркан или бије жену или краде чоколадице, па ајде, али то већ излази изван оквира ситуације коју видимо, јелте, а и нема везе са колима и вратима.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Океј, опет смо се свели на зао вс глуп причу. Ја не волим кад се неком деси нешто лоше, осим ако он није зао (пјеснички речено, али нек то буде придев), па нек је глуп, горд, обливијус, ташт, ретардиран и шта све не. Теби је очигледно довољна ''математичка оправданост'' (лупам, ниси гледо лево десно кад си прелазио улицу, ерго, ударио те ауто), па да склониш емпатију на страну. Мени није, криво ми је и за лика коме се нешто логично деси, осим ако он то није ''заслужио'', али у другом смислу од твог.

Тако да, ако ти одеш и трчиш по леду пијан и паднеш и поломиш кук, мени ће бити криво што си поломио кук, иако је то најлогичнији ауткам и глуп си што си пијан трчо по леду. Не функционишем по ''он је глупи болид, нек су му и однели врата'' принципу.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mene zapravo čudi da je vozač busa krenuo da uradi ovaj potez kada zna da dupetom može lako da ga zakači, a siguran sam da nije bio na fazon "lol saćumu otkinem vrata".

a ima razlike par sekundi od trenutka otvaranja vrata do pomeraja busa.

a i ne znam što sam se ja istripovao da ovo uopšte nije auto od ovog lika što je otvorio vrata :)

Link to comment
Share on other sites

И ја сам се исто истрипово то, можда је нека емисија, а то је водитељ или та нека спика:) Или је из филма:)

А бусљани често раде то махање репом, ја се увек склањам на сигурно од њих.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno, koliko mogu da koštaju vrata za ovakav auto? Ako je imao para za auto, neće mu biti ništa da zameni jebena vrata. Da je glup, glup je, niko mu nije kriv i treba mu se smejati. Svakome će prva reakcija biti "vidi debilčinu, tako mu i treba". Sigurno neće biti reakcija "jao jadan čovek, odoše vrata, koji maler". Meni je isto krivo za lika, jeste bedak, ali nije mi dovoljno krivo da prevagne činjenica da je glup. Doolio, previše komplikuješ jednostavne stvari, a to ti nije prvi put.

Link to comment
Share on other sites

Шта причаш ти? Моја реакција, исто иницијална колико и твоја, је таква каквом сам је описао. То није компликовање већ накнадно образлагање прилично некомпликоване тренутне емотивне реакције јер је Нео запитао зашто је моја реакција таква каква је (тј. заједно смо наводили разлоге за наше реакције, свако за своју). Или морам да имам реакцију као и ти? То што сам је објаснио не значи да ишта компликујем.

Мени је довољно криво да ми превагне то што је малер више него то што је глуп, теби није. Или ћеш да ме убеђујеш да није тако него да сам истриповао и да заправо ја реагујем исто ко и ти, али сам хипстер, шта ли...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Шта причаш ти? Моја реакција, исто иницијална колико и твоја, је таква каквом сам је описао. То није компликовање већ накнадно образлагање прилично некомпликоване тренутне емотивне реакције јер је Нео запитао зашто је моја реакција таква каква је (тј. заједно смо наводили разлоге за наше реакције, свако за своју). Или морам да имам реакцију као и ти? То што сам је објаснио не значи да ишта компликујем.

Мени је довољно криво да ми превагне то што је малер више него то што је глуп, теби није. Или ћеш да ме убеђујеш да није тако него да сам истриповао и да заправо ја реагујем исто ко и ти, али сам хипстер, шта ли...

Jeste komplikovanje, jer moraš da ideš u detalje svega o čemu diskutuješ. Razna objašnjenja zašto je nešto tako, tvoji previše detaljni pogledi na stvar, neka potreba da izfilozofiraš najprostije diskusije o nečemu. Nije to loša stvar, kapiram da si jednostavno takav, da voliš često WOT-uješ u raznim diskusijama na forumu, ne zameram ti, samo ističem očigledno.

Moglo je lepo da ostane na tome da je lik glup i da se nikad vrata ne otvaraju širom na sred ulice, ali jok, moraš da istakneš kako postoji i drugi pogled na stvar, u kome nam je žao što se to desilo liku. Takvim gledanjem na stvar, svima je nama nekim procentom žao što se to desilo, čisto zbog toga što se radi o veoma skupom autu, ako ništa drugo, ali kao što rekoh, prva reakcija koja je mnogo jača od te druge u kojoj mi je žao lika, je da je lik glup. To zaista jeste common sense.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...