Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

da bas je isto...ovde su namestene kugle na odredjene pozicije i vezbali su te udarce 100 puta pre snimanja...a na takmicenjima dobiju zadatak da izvedu neku figuru iz tri pokusaja i to je to (ako pricamo o istome, tj. ono sto se kod nas zove karambol)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde molim vas jos pricajte o klipu od pre petsto godina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem, ja se ne sećam ovog klipa sa fudbalskog terena.

A ovo što kaže Dule jeste tačno, imaš i u basketu one ekipe što su "lepe za gledanje" što pikaju iz zajebancije oni and1 fazoni i šta god i na papiru deluje da bi svakog oprali, ali to je sve uvežbano.

Link to comment
Share on other sites

Idiot, i da je ovaj što snima i cela njegova familjija, da su najgore komšije ikada, ovaj lik je i dalje idiot.

PS: nevezano za snimak, u čemu je fora sa ovim, ummm, krivljenjem slike kad se pomera kamera/ telefon/ ili šta već? To sam video na još jednom snimku pre neki dan, veoma tripulozno.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Мени све мирише како иза његове реакције има серија догађаја који је оправдавају, и да је сниматељ подмукло испровоцирао и снимио саму њу. Још горе ако су отпужбе за страначка леђа тачна, најебаће човек зато што му је пукао филм након ко зна чега све, а исто би одреаговала већина.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Плус, већ видим у коментарима да су освануле личне информације о човеку, пуно име и презиме, улица и број, кућни телефон. Како су вредни страначки војници када треба сјебати некога или нешто.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PS: nevezano za snimak, u čemu je fora sa ovim, ummm, krivljenjem slike kad se pomera kamera/ telefon/ ili šta već? To sam video na još jednom snimku pre neki dan, veoma tripulozno.

to i mene zanima, pogotovu sto deluje kao da je snimano nekim novijim telefonima.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam u fazonu da postoji dublja priča i da ni jedan ni drugi nisu bez krivice sigurno.

lik je nastupio kao retard i pri tom dozvolio da ga snime kamerom, ali svejedno mislim da ne zaslužuje sve što će sad da mu napakuju.

Link to comment
Share on other sites

Koje je oво провоцирање. Требао му је набити мобилни у дупе.

Па провалите од почетка разговор. Лик стоји иза камере, знајући да овај има зент због тога и намерно долива уље.

Плус... снима дете да вози бициклу. Сад, да сте на његовом месту, зар није нормално било да крене за дететом и помогне му да унесе бициклу уз степенице у зграду? не, он чека онде и окреће се директ ка улазу овог лика, очекујући да ће да изађе.

Link to comment
Share on other sites

PS: nevezano za snimak, u čemu je fora sa ovim, ummm, krivljenjem slike kad se pomera kamera/ telefon/ ili šta već? To sam video na još jednom snimku pre neki dan, veoma tripulozno.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rolling_shutter

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...