Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam ni mislio da ce drale da ostavi drugaciji post samo zato sto je ovaj retardirani debil mongoloid doveo u politicku konotaciju olimpijca sa recenicom "TI I TVOJI ZUTI"

sad ispada da treba da prebije lika zato sto je ZUTI,a to niko od vas ni ne zna,voleo bih sutra da osvane u novinama da je Mirosavljev Kostunicin poltron

sto niko od vas ne komentarise recenicu Mirosavljeva "ceo zivot nas maltretirate"

i Drale,da si procitao ostale tekstove,znao bi da je ovaj RETARDIRANI MOMBRIL vikao sa terase,a da mu je ovaj rekao "ako ti smeta,zovi komunalnu policiju",pa je ovaj sisao da isteruje pravdu

pre recimo mesec dana,u izvesnom retardiranom listu "Tabloid: List protiv mafije",ime moje sestre se dovelo u politicku konotaciju sa žutima i njena neformalna hipsterska umetnicka grupa...enivej,taj neki indijanac,igrom slucaja takodje kustos:)))))))))) opleo je u stilu Draleta iz svih arsenala govoreci kako oni bezobzirno trose pare koje im demokratska stranka daje,a moja sestra ne da nije dobila ikad dinar,ne samo od bilo koje stranke,nego i od grada jer sve sto radi skupljaju stapom i kanapom...cak je i odbila posao u Pancevu jer su je uslovili partijski,ali dzabe to njoj kad sad svaki pancevacki Drale misli da je ona ŽUTO GOVNO...i da,i ona sprema tužbu protiv tog lika koji je napisao taj tekst

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pekarman drug 90'

Kakvo busenje guma komsijama, kakva sranja, kucni savet i komunalna policija i da te bog vidi, sve ono sto je Pekarman rekao na 2 strane je kompletno idiotski. A ako si zivcan i nadrkan na ceo svet, plus volis da isterujes pravdu a nisi svestan posledica kada te neko snima i da ce da koristi kao dokaz, ko te jebe, komsiju i treba da sude i prcaju kad je glup.

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

сад само јаки мушкарци држе БЛОК. важе гвоздена и крвна правила, како и треба у свакој срБској заједници!

Tako je! 150% kilaze se dize iz benca i 130% iz mrtvog dizanja a ako uradis manje od 20 zgibova letis odmah iz BLOKA! :tf:

Link to comment
Share on other sites

Ja jedino da uzmem da wotujem kao divljak i da svaku misao, poentu i argument koji zelim da iznesem napisem na jedno 10 nacina i 2 jezika pa da izbegnem:

- Srbu, koji se hvata za politiziranje ovog slucaja iako ja ne argumentujem u tom pravcu, osim sto sam rekao da je to ocigledna namera snimatelja, kome to nije jasno je ... zanimljiv za dalje proucavanje i produk ispiranja mozga

- Sd D1ablo, koji pominje 90' iako je tada imao 2 godine, srao i pisao u pelene, koji ono sto sam napisao naziva idiotlukom jer naravno komunalna policija postoji odvajkada a kucni savet Bog i batina.

Povlacim se iz dalje rasprave.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

aj ti polako

a vi što idete u smeru "kako možete da opravdavate ovog idiota", jeste zastali da razmislite zašto on to radi? opcija 1: lik je psihopata, izleteo je da se obračuna sa čovekom koji ga ni na koji način nije provocirao; opcija 2: lik je ostrašćeni stranački vojnik, izleteo je da se bije jer je negde čuo da je ovaj što snima u DS-u; opcija 3: kao u 99% konflikata, ima krivice na obe strane, i mi ne znamo šta je lik sa kamerom radio neposredno pre nego što je počeo da snima niti u danima (mesecima, godinama...) pre toga, a što je ovoga nateralo da mu prsne kapisla.

meni makar lik ne deluje kao lokalni ludak, više kao lik kome je prekipelo. svejedno je nastupio kao retard (što sam već napisao) ali nije zaslužio medijsko razapinjanje.

Link to comment
Share on other sites

meni makar lik ne deluje kao lokalni ludak, više kao lik kome je prekipelo. svejedno je nastupio kao retard (što sam već napisao) ali nije zaslužio medijsko razapinjanje.

ovo poslednje sam i ja rekao,to je sramota sta su mediji napravili ovog slucaja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo prvo shto sam napisao:

"Zuti" provociraju, a "plavi" biju [:D]

Vidi se da iza svega stoji neka dublja pricha, ali svejedno koliko je nekome "puko film", tuci pred kamerom je veliki fail... Mogao je neshto da baci sa prozora :tf:

Slazem se da je provokacija verovatno mnogo dublja i da je lik samo sebi iskopao rupu zato shto nije mogao da se uzdrzi...

Medjutim, ono shto mene lichno uzasava je standardni srpski stav da sve mora biti povezano sa politikom. Pricham iz iskustva - secam se kako sam pre 12-ak godina prichao slichno o tadashnjim "crvenima", nadao se da ce "zuti" i "plavi" da reshe sve moje probleme...

Prizma politike, u ovom i mnogim drugim sluchajevima, nas oslepljuje i ne vidimo chisto ljudsku stanu konflikta. A kako vreme prolazi, postovi nekih ljudi na forumu me sve vishe plashe (i ovde ne mislim na Pekara) zato shto zvuche kao poziv na linch svih ljudi koji misle drugachije...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

1:01 клинка креће да улази у зграду. на 1:51 је већ нема, што значи да је сво то време потрошила не да гледа свађу, већ да подигне бициклу преко улазног степеништа. Толико о томе да је Невинашце тукао Силеџија пред децом.

Чак још горе да је остала ту, тек је онда Невинашце ретард. Намерно изазива човека на тучу пред својим рођеним дететом. А ретард јесте, јер није сконтао да она није ту, бар до 1:51.

Кад се погледају прве реченице и тон Силеџије, првих пола минута нема никаквог говора о могућем физичком обрачуну, већ више о препирци.

Онда Невинашце креће у провоцирање човека, сакривен иза камере и увећаних муда због тога (а можда је тада, надам се, и сконтао да клинка није ту, у супртоном - ретард).

Намерно га тера и да нагласи оно око "жутих", да би се боље чуло и видело.

Наредних још минут и по га провоцира, док га Силеџија позива и на ферку. Силеџија креће да одлази, овај још додаје уља на ватру да би га вратио и на 3:15 први ударац... према положајима тела и "потезима", као и положаја камере, вероватно ударац у леву страну леђа/лево раме.

3:32 Силеџија одлази скоро до врата, али Невинашцу није доста и поново долива уље на ватру, те се Силеџија враћа и на 3:37 други ударац... вероватно нога у ногу или бок/задњицу и гурање/ударац у леђа.

У оба пута остаје да стоји, а нема адекватне промене у боји гласа или јаука да се ради о тежем ударцу.

И шта имамо? "Сукоб" изнервираног човека који прави срање у афекту и прорачунато људско педерско гованце, а да се уопште ни не помиње шта је све овоме претходило. Невинашце "снима децу" читавих минут, и то на крају вожње... претходног дела видеа нормално нема... према реченом у интервју, Силеџија га је са балкона прозивао за буку, на шта му је Невинашце одговорио да зовне комуналну полицију. А какав је то био разговор кад Силеџија долази и почиње причу са "зашто си безобразан?"...

А новински наслови? нападнут српски олимпијац. Спортиста претучен пред децом. Обаљен на земљу. Тешке физичке повреде. Немогућност одласка на Олимпијаду. Напад због буке и жутих. Коментари са позивом на линч човека. Прозивање о примитивизму Срба, СНСа /или које год друге партије супростављене жутима/ и класична пепео прича...

Јебени новинари и медији.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

nisam ni mislio da ce drale da ostavi drugaciji post samo zato sto je ovaj retardirani debil mongoloid doveo u politicku konotaciju olimpijca sa recenicom "TI I TVOJI ZUTI"

sad ispada da treba da prebije lika zato sto je ZUTI,a to niko od vas ni ne zna,voleo bih sutra da osvane u novinama da je Mirosavljev Kostunicin poltron

sto niko od vas ne komentarise recenicu Mirosavljeva "ceo zivot nas maltretirate"

i Drale,da si procitao ostale tekstove,znao bi da je ovaj RETARDIRANI MOMBRIL vikao sa terase,a da mu je ovaj rekao "ako ti smeta,zovi komunalnu policiju",pa je ovaj sisao da isteruje pravdu

pre recimo mesec dana,u izvesnom retardiranom listu "Tabloid: List protiv mafije",ime moje sestre se dovelo u politicku konotaciju sa žutima i njena neformalna hipsterska umetnicka grupa...enivej,taj neki indijanac,igrom slucaja takodje kustos:)))))))))) opleo je u stilu Draleta iz svih arsenala govoreci kako oni bezobzirno trose pare koje im demokratska stranka daje,a moja sestra ne da nije dobila ikad dinar,ne samo od bilo koje stranke,nego i od grada jer sve sto radi skupljaju stapom i kanapom...cak je i odbila posao u Pancevu jer su je uslovili partijski,ali dzabe to njoj kad sad svaki pancevacki Drale misli da je ona ŽUTO GOVNO...i da,i ona sprema tužbu protiv tog lika koji je napisao taj tekst

Грујо, да си читао шта сам писао, видео бих да сам "жуте" споменуо само као детаљ, додтану "хау конвинијент" чињеницу. мој основни проблем са "олимпијцем" је што је ПИЗДУРИНА. и уосталом медији су то потенцирали, ваљда су мислили да ће онај жалосни јадник нешто да профитира од овог догађаја. што лепо није позвао не комуналну, већ праву полицију тим телефоном, уместо што је очигледно рекао кћерки да иде ОДМАХ кући, а он решио да буде мали режисер Пиздуринко. што је доливао уље на ватру? што се није потукао? што је режирао ову отужну представу?

то "жут" постаје карактерна особина, чини се. као што човеку који је гњида кажеш да је "педер" иако се не фута у буљу и не пуши курчеве.

и нисам нигде правдао овог лика, рекао сам да треба да буде кажњен, али сам констатовао да је олимпијац заслужио батине. и то понајмање зато што је жут, и ма колико најмање ипак довољно да констатујем да је то ипак допринело, те сам споменуо догађај када је слични "локални силеџија" на Дорћолу, пре неког времена напао сниматеље Студија Б.

жао ми је што ти фамилију флегују као жуте, то је грдна срамота и увреда. надам се да ће ти се сестра изборити са клеветама.

opcija 3: kao u 99% konflikata, ima krivice na obe strane, i mi ne znamo šta je lik sa kamerom radio neposredno pre nego što je počeo da snima niti u danima (mesecima, godinama...) pre toga, a što je ovoga nateralo da mu prsne kapisla.

meni makar lik ne deluje kao lokalni ludak, više kao lik kome je prekipelo. svejedno je nastupio kao retard (što sam već napisao) ali nije zaslužio medijsko razapinjanje.

+1

ja i dalje ne verujem da neko punoletan moze da izjavi "zasluzujes da budes polomljen kao picka" ili "tuko bi ga sam zato sto pravi namerno buku"

не постоји тако неко ко заслужује да буде поломљен као пичка?

е мој Трупси, због таквог става, који је преовладао, да нема пичака или да исте не заслужују да попију курчину у мозак, смо и стигли до овде.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dabome, zbog nedostatka nasilja nam je propala ekonomija drzave

дабоме.

Lik je ispao budala, trebao je da ga izgazi i unisti dokaze :D

како си само назадан.

:D

наставак приче. сад можемо да чујемо и другу страну приче.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Iako mi se zuti gade jer su gori nego da je Vuk Brankovic bio na vlasti i to sve, pocinju da mi se gade i prosrpske i antievropske snage zbog delovanja nekih clanova foruma. NE MOGU DA VERUJEM DA NEKO BRANI HULIBRATOROG? ALO BRE GDE JE MOZAK?! Znas zuti je isprovocirao jednog divnog gospodina koji je sisao i rekao "Dobar dan komsija, kako je? Stara majka mi spava jel biste bili ljubazni barem narednih pola sata malo da budete tisi? Svratite posle na kaficu"

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

И мени се гаде они који у овом случају вежу политику за коментар било кога са форума, само због елемента где је невини олимпијац хтео додатно да искористи пизђење комшије. Гађење се проширује нормално на медије који то потенцирају.

То какав је разговор био док је овај био на балкону, вероватно нећемо сазнати јер или није снимљено, или не одговара већ постављеном снимку.

Да је музеј запослио дркаџију, силеџију, хулигана... да ставимо националисту? :tf: ... онај разговор и пребијање би текли:

Силеџија излази из зграде.

Ти оно мени нешто добацујеш педеру.

Песница. Нога. Нога. Нога. Нога.

Снимак са камере приказује асфалт па небо и чују се тупи ударци, кукњава и плач...деце?

Да ли је испао кретен? Јесте, јер ја први лично нисам за решавање спорова на тај начин. Додатно што га снима камера. Али је кретен што је допустио себи да пређе границу преко које се испашта (законски).

Да ли је био намерно изазван? Па кад се непристрасно (јебо странке и иницијалну реакцију) погледа снимак, види се да је онај пичкетина за олимпијско злато у тој категорији. Не што није смео да се побије са својих 40так са ликом од 50так, него што је намерно потпаљивао човека. Није фер, јбга. Као да се жалиш што те ударио пијан човек, кога си ложио на то 5 минута.

pocinju da mi se gade i prosrpske i antievropske snage zbog delovanja nekih clanova foruma

Зато ти се не гаде сви знамо шта? Шта оно беше? :tf:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...