Jump to content

Zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Фин пример колико психологија на рецепт нема везе са животом. Да је у емисију дошао неко ко је по природи добар удварач, а не стидљивко који се крије иза добро наученог градива, снашао би се врло лако у овој ситуацији. Рецимо да смо послали Болета у емисију, па после пет минута ногама би му масирале међуножје испод стола, тукле би се стопалима која ће. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Јесу гуске и све, али и треба овако да га сјебу. Продаје човек маглу напаћеним пичкопаћеницима, а у ствари нема везе са оним што учи друге. Исто као и професори на економском факсу :tf:

Link to comment
Share on other sites

ja kontam da je čovek išao na neki seminar o samopouzdanju ili tako nešto, pa onda cao neku ribu posle toga na konto naučenog, gledao dr. feellgooda po ovakvim emisijama i rešio da proširi znanje tako što će napraviti školu. Ali jebiga, teorija je jedno, možda je imao tremu na teveu doduše, to čini čuda (neprijatna) ljudima koji su inače normalni, a kad te dve kokoške podjebavau ne pomaže.

Slažem se ovo za Boleta.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ја не кликћем на овакве трипове, па дал је велики брат, ја имам таленат или неки лик по емисијама, није битно. Свеједно, сконтао сам из приче шта је. У сваком случају, колико год да је лик скиловит (што овај, колко сам сконто, није, па то чини ствари још горим), не треба ићи међ рибље емисије и кењати о ПУА триповима лол

Осим ако ниси Дик Мастерсон, а ниси!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја не кликћем на овакве трипове, па дал је велики брат, ја имам таленат или неки лик по емисијама, није битно. Свеједно, сконтао сам из приче шта је. У сваком случају, колико год да је лик скиловит (што овај, колко сам сконто, није, па то чини ствари још горим), не треба ићи међ рибље емисије и кењати о ПУА триповима лол

Осим ако ниси Дик Мастерсон, а ниси!

Koliko sam izvalio naucio je napamet sta ce da prica kakve primere ce da daje i cim su ga izbacile iz trake desilo se ono :)

Link to comment
Share on other sites

Најцарскије што наставља да блеји након што су му испуцали штољпи из руке, као да се ништа није десило, можда је помислио да нису приметили : )))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...