Jump to content

Utopia or Dystopia


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

m2c je da nema sanse da iko moze da predvidi sta ce biti za 100, pa cak i za 50 godina, zato sto je sadasnjica veoma turbulentna i male stvari menjaju svet.. sto je rekao pokojni stiv dzobs - I don't know what I'll have in my pocket in 10 years - 3 years ago I didn't even know I needed maps, now I can't imagine my phone without it

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

znam ja na sta si ti ciljao cali ali ovo je official citat

"Those who sactifice freedom for security, deserve neither"

Upravo tako. Gde je tu pominjanje novca?

Da ga citiram opet:

Oni koji bi zrtvovali slobodu za materijalnu sigurnost, ne zasluzuju da imaju ni jedno ni drugo - Coffin
Link to comment
Share on other sites

Security- pa sta je onda to? Izbacivaci sa splava?

Nije Frenklin iz Novog Sada da mu mozak ne ide dalje od splavarenja. A pomisao da je Britanija pružala Americi monetarnu sigurnost kroz oporezivanje bez reprezentacije je idiotska.

Pričamo o elementarnoj sigurnosti čoveka da na miru vodi svoj život - sagni glavu, radi šta ti se kaže, i bićeš ostavljen na miru.

Link to comment
Share on other sites

Kako možeš da budeš "sa Dakijem" kada je napravio očiglednu grešku? Umesto da je rekao da je pogrešio, on je krenuo da vrda i baca fore, a posle je još rekao kako su "obojica u pravu" i na sve to ubacio "kontekst". Mnogo fejlova na jednom mestu od jednog čoveka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kako možeš da budeš "sa Dakijem" kada je napravio očiglednu grešku? Umesto da je rekao da je pogrešio, on je krenuo da vrda i baca fore, a posle je još rekao kako su "obojica u pravu" i na sve to ubacio "kontekst". Mnogo fejlova na jednom mestu od jednog čoveka.

Napravio je gresku sto nije rekao da je pogresio? Lol

1. Vrda i baca fore - nedovoljno dobro da bih ista na ovo rekao.

2. Obojica su u pravu? Pa kad jedan kaze planeta zemlja je u Mlecnom putu, a drugi kaze Solarni sistem je u Mlecnom putu, iako nisu isto rekli obojica su u pravu.

3. Onaj filmic ima neku svoju pricu/radnju/kontekst, tako da je "kontekst" potpuno opravdan.

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Daki, kapiram ja da si ti kul, pametan, inteligentan i uspešan momak. Ali nisi mudar. Da si mudar shvatio bi da si pogrešio, ako ne javno, onda bar privatno, za sebe i ćutao bi. Siguran sam da bi jedan momak tvojih stremljenja želeo da bude mudar. Sad ti je prilika.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...