Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Па остави и мени тај призвук, али реко само да напоменем, да не будеш на неком симпозијуму и неко каже ''мензис'' а ти одеш у рофл и сви те гледају [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moras mu objasniti terminima koji su njemu poznati.

Na primer, menstruacija - meca.

ne znam da l si tinkivinki ili po sa analogijom da je kola-koca kao a-b isto sto i menstruacija-meca kao a-b. jedno je zamenjeno slovo, a drugo je izbacivanje djumla slova.

al i ja tucem vetrenjace tebi objasnjavajuci

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Све океј, ал брате што тролујеш толко баш... Убисмо се сад од расправе о курцу зато што сам ја на ''омном кола'' замислио лика како једе ауто...

А инсистирање на истоветности је или трол или лол са твоје стране. Просто, није битно да ли је А према Б курац математика, коца је просто кола од миља и као таква је сасвим нормална појава јер се гомила других речи исто тако ''одмиљује''. На крају крајева, има паралеле и са менструација-меца јер је ''ца'' класичан наставак за те трипове, пушка-пуца, александар-аца, бодља-боца, предраг-пеца, фудбал-фуца...

Па тако ето, ако оћеш скроз паралелан пример, ево ти

меда - меца

дроља - дроца

Немој троловати више, а низашта

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...