Jump to content

EXIT 2012


sinister

Recommended Posts

da nisam prosao toliko exita bolelo bi me racku ko dolazi i koliko kosta isao bih sve dane i zajebavao bih se do jaja... ovako ne hvala... a i setili su se da zovu redovne musterije posle 8-9 exita da imaju prednost nad ostalom rajom... jbovam ja mater

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Имао сам VIP карту прошле године и вратио сам се после 2 дана колико је било добро... Једина добра страна те карте је што ти не проверавају ствари :))) Можеш да унесеш шта хоћеш.

Иначе осећам да сам престар за сву ону гужву, врућину, јебање са спавањем итд.

Можда ипак одем ове године али на дан само и то ако доведу Фу Фајтерсе или тако неког.

П.С. Е да, тад сам упознао Проту и Шукија!

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Имао сам VIP карту прошле године и вратио сам се после 2 дана колико је било добро... Једина добра страна те карте је што ти не проверавају ствари :))) Можеш да унесеш шта хоћеш.

Kako je ovo povezano, jel ima neki specijalni VIP ulaz? Pošto oni panduri na regularnim ulazima ne deluje kao da ih zabole za tvoju kartu plus ne znam ni kako bi videli koju imaš?

Link to comment
Share on other sites

Kako je ovo povezano, jel ima neki specijalni VIP ulaz? Pošto oni panduri na regularnim ulazima ne deluje kao da ih zabole za tvoju kartu plus ne znam ni kako bi videli koju imaš?

Има више VIP карата :) Ја сам имао конференцијску црну наруквицу са којом сам махом ишао на улаз где сви улазе. Чим су нам видели да имамо црну наруквицу одмах су нам рекли "прођите" и то је то. Крену они као да нас провере, али ти им покажеш и он као "аха, ок, прођи" и то је то.

Али десило се да су нас проверавали само први пут када смо улазили на VIP улаз денс арене. Али ако стално улазиш и излазиш, они те искулирају. :)) Наравно ја нисам уносио бог-зна-шта, али није лоше кад провучеш који Red Bull који не мораш да плаћаш и нешто за клопу. :)

  • Downvote (-1) 2

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...