Jump to content

EXIT 2012


sinister

Recommended Posts

Vrtim na urbanu u nedelju od pola 3, pa ko moze neka svrne jeeeeaaa

282805_10151843114405596_2049553738_n.jpg

svraticu pre posla na kafu!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

alo mrcine, jel dolazi neko? :)

Dolazim ja. Pusti mi poruku, posto sam pogubio sve brojeve telefona, pa da blejkamo malo.

Vrtim na urbanu u nedelju od pola 3, pa ko moze neka svrne jeeeeaaa

Ajde repostuj ovo u nedelju, kako ne bih zaboravio. :D

Poz za Unku i Bizica. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Idem ove godine sva 4 dana sa ribom, tako da mi seva paja što ni ove godine niko od ortaka nije mogao da se organizuje. Još imam i smeštaj tako da mi seva patka na kvadrat :D Isplati se ona studentska za ~50 jura sva 4 dana.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

:D

evo ukratko ono sto sam ja cuo:

Skindred - bas prijatno iznenadjenje, harizmatican frontmen skroz i dobru atmosferu su napravili iako im muzika nije neki top notch kvalitet sama po sebi, ali u kombinaciji sa par cover pesama napravili su bas dobru zurku

Gossip - ne znam nesto puno pesama al je bilo ok, mala debela je bas car ispala :) solidno zvuci uzivo, mozda malcice tiho

Duran Duran - opravdali headliner poziciju nocas, 1h45min bez nekih vecih pauza, nije bilo pesme koju nisu svirali, stvarno se oseca razlika kada dodju profesionalni muzicari sa x godina iskustva na binu. da su bili i sami na exitu vredelo bi platiti kartu za prvi dan

Sub Focus - potpuno razocarenje. Odavno nisam cuo njegove setove ali nisam ovo ocekivao. kada je krenuo genericki wub-wub noise dubstep pokupio sam se i otisao na silent disco ...

ovako u globalu subjektivni osecaj je da ima jos vise stranaca nego ranije, vidi se da domaca masa jednostavno nije u fazonu da plati 5k+ din za kartu i 190din za 0.3 piva da bi slusala neki ovako mrsav lineup 4 dana. Tehno je nepostojeci, na Dance Areni se pusta house (poz za laga), Happy Novi Sad je bio ghost town u 4am dok su ranije neke od najboljih zurki bile upravo tada i tu. Metal scena na exitu takodje polako umire, Explosive Stage je premesten na dosta manju lokaciju koja i potpuno odgovara lineup-u koji je smesan. Satnicu je formirao neki retard, nisam neki fan npr Edo Maajke, ali ko ce da ide da slusa hiphop u 5 ujutru??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...