Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

8 hours ago, manson said:

Succession, preporučio je neko pre par strana, ili na drugom topiku, preporuka i od mene https://www.imdb.com/title/tt7660850/

3 sezone za sada.

 

Ne zna se ko je ljigaviji od likova, voliš da ih mržiš. Matori Cox car.

nešto su pola pola ljudi bili na kraju balade. i ja bih odgledao zbog Coxa, odličan je gde god se pojavi.

Link to comment
Share on other sites

ok ova Castlevania je predobra i u poslednjoj sezoni, povezan sam sa igrom samo kroz stare nitendo naslove lol pa to i nije imalo nekog veceg uticaja na osecaj za filing 🙂

odgledao sam prvu sezonu (jedinu) korejskog Silent Sea https://www.imdb.com/title/tt11570202/

i sam zaplet je dobar, ima nekih promasaja u prici i realizaciji snimanja nekih scena, malo se i gube sa ritmom u seriji, primetio sam i male omaze blade runneru i alien-u, samo serija se pomalo gubi zanrovski gde su hteli da odu... na kraju osecaj je kao da je ekranizovana neka anima, i solidno zadovoljava glad za sci-fijem ako ste spremni za neke propuste tu i tamo (napomena objektivno mogu da gledam razna sci-fi sranja)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pitao sam ovde dal' je neko gledao Only Murders in the Buildinghttps://www.imdb.com/title/tt12851524/ niko se nije javio, al sam video još neke recenzije na netu pa bacih pogled. Pogledao sam samo prvu epizodu i deluje da obećava za sad. Prave dobre priče oko likova, ima taj neki "vudi alen" narativ, možda bolje reći Stiv Martin narativ 🙂 čak i ova Selena nije loša.

Link to comment
Share on other sites

After Life https://www.imdb.com/title/tt8398600/

ako ste se nekad zapitali kako zapravo izgleda sadrzaj po definiciji Comedy/Drama, e pa ovo je to, pri cemu je u pitanju suv kvalitet

samo nije za gledanje u cugu, hvata vise depra nego sto bi trebalo... svaka preporuka, vrhunski sadrzaj, pravo osvezenje posle amricke plitkoce 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, G!!! said:

After Life https://www.imdb.com/title/tt8398600/

ako ste se nekad zapitali kako zapravo izgleda sadrzaj po definiciji Comedy/Drama, e pa ovo je to, pri cemu je u pitanju suv kvalitet

samo nije za gledanje u cugu, hvata vise depra nego sto bi trebalo... svaka preporuka, vrhunski sadrzaj, pravo osvezenje posle amricke plitkoce 

da, ja nisam baš izdržao ... 🙂 pogledao sam 3-4 epizode, ali možda baš zbog tog depra momenta koji te u'vati sam rekao ne mogu, da sam hteo dramu gledao bih neku dramu 🙂

Link to comment
Share on other sites

dobar je After Life, i prva i druga sezona, mozda ne bas suuvi kvalitet sto bi rekao dzi, ali solidna serija

samo nije mi jasno, sad trazim, kako ovo nije prethodno komentarisano ovde, em sto sam mislio da sam ja ostavio ostavio komentar i za prvu i za drugu sezonu, nego sam bio ubedjen da sam citao i komentare drugih za istu

Link to comment
Share on other sites

ne znam, ja sam se bukvalno smejao naglas forama iz serije a to se desava jednom u 5 godina mozda (npr meni the office nije smesan, tj ono smesan mi je toliko da mi se to ne vidi na faci lol)

mozda je samo do mog vremenskog ciklusa za smejanje

drama momenti su mi sjajni, iako teski...

p.s. i men'se cini da je neko vec pisao o seriji al nemam pojma gde

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mladenq said:

dobar je After Life, i prva i druga sezona, mozda ne bas suuvi kvalitet sto bi rekao dzi, ali solidna serija

samo nije mi jasno, sad trazim, kako ovo nije prethodno komentarisano ovde, em sto sam mislio da sam ja ostavio ostavio komentar i za prvu i za drugu sezonu, nego sam bio ubedjen da sam citao i komentare drugih za istu

 

2 minutes ago, G!!! said:

ne znam, ja sam se bukvalno smejao naglas forama iz serije a to se desava jednom u 5 godina mozda (npr meni the office nije smesan, tj ono smesan mi je toliko da mi se to ne vidi na faci lol)

mozda je samo do mog vremenskog ciklusa za smejanje

drama momenti su mi sjajni, iako teski...

p.s. i men'se cini da je neko vec pisao o seriji al nemam pojma gde

pa ovde 🙂trebalo bi da vas odvede na post kad kliknete iako prikazuje ceo topic kao embed 🙂

 

 

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pisalo se sigurno o After Life seriji ranije, pa sam tako i ja počeo da gledam bio, mislim da sam odgledao možda 2-3 epizode i batalio, ali ne zbog depra momenata nego nekako mi nije "legao" lik, ne znam...

 

edit: ulete Lucky sa linkovima 

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mladenq said:

meni na search izbacuje samo ovo sad sto je spominjemo

brate upišeš "after life" u search box gore, staviš "this forum" i voila 🙂

45 minutes ago, togFU said:

Pisalo se sigurno o After Life seriji ranije, pa sam tako i ja počeo da gledam bio, mislim da sam odgledao možda 2-3 epizode i batalio, ali ne zbog depra momenata nego nekako mi nije "legao" lik, ne znam...

ima i toga. ovaj gervais kad se šali zabavan je, ali kad je ozbiljan baš je veliki smarač :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

brate upišeš "after life" u search box gore, staviš "this forum" i voila 🙂

nisam ni obracao paznju na to 'this forum', obicno kad pretrazujem citav forum izbaci mi relevantne rezultate za taj query, a ovde za 'after life' dobijem ovo sto smo sad pisali i onda gomilu nevezanih stvari

tako da definitivno krivim forum :d

@G!!! da, ima sjajnih fora, i prica je kul, meni je malo islo na k sto su jedno 80% likova karikature, mislim da je moglo bez toga

Link to comment
Share on other sites

Cobra Kai 4 sezona

da, vec su dogurali do cetvrte!

mislim da sam nekad' nakon druge sez komentarisao da su se maks okrenuli klincima i da je i kvalitet serije u skladu sa tim

nije se puno u tom pogledu promenilo ni sa zadnjom sezonom, rezija je na momente na nivou mocnih rendzera, ali meni je uprkos svemu tome ovo bilo zabavno gledati, a gledace se i peta!

Wayward Pines

udjoh skepticno u ovo, ali sam prijatno bio iznenadjen sa prvih par epizoda, mozda cak i do polovine, iako dillona bukv mrzi da zivi a kamoli da glumi, i samo sam cekao kad ce poceti da opada kvalitet

ocekivano u drugoj polovini stvari postaju primetno losije na svim poljima, ali bih generalno dao sezoni prelaznu ocenu, mozda jer sam usao sa relativno niskim ocekivanjima

drugu sezonu sam jedva odgledao prvu epizodu i odlucio da odustanem jer je preocigledno da je nastavak kriminalno los

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mladenq said:

Wayward Pines

udjoh skepticno u ovo, ali sam prijatno bio iznenadjen sa prvih par epizoda, mozda cak i do polovine, iako dillona bukv mrzi da zivi a kamoli da glumi, i samo sam cekao kad ce poceti da opada kvalitet

ocekivano u drugoj polovini stvari postaju primetno losije na svim poljima, ali bih generalno dao sezoni prelaznu ocenu, mozda jer sam usao sa relativno niskim ocekivanjima

drugu sezonu sam jedva odgledao prvu epizodu i odlucio da odustanem jer je preocigledno da je nastavak kriminalno los

apsolutno! 🙂

nemoj da gubiš vreme ... ja sam pogledao drugu sezonu jer kao eto, da vidimo šta će da bude od priče itd, ali def nije ni blizu prvoj, koja ima tu neku prelaznu ocenu, tako je 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Zavrsio sam Witchera, i ono, nije losa ali obzirom na materijal kojim su raspolagali moralo je i bolje

i dalje ne mogu da predjem preko onog kastinga, pa bar da su neke glumice pa ajd i da progledas kroz prste

a sad expanse s06 !

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2022 at 11:28 AM, Lucky said:

Pitao sam ovde dal' je neko gledao Only Murders in the Buildinghttps://www.imdb.com/title/tt12851524/ niko se nije javio, al sam video još neke recenzije na netu pa bacih pogled. Pogledao sam samo prvu epizodu i deluje da obećava za sad. Prave dobre priče oko likova, ima taj neki "vudi alen" narativ, možda bolje reći Stiv Martin narativ 🙂 čak i ova Selena nije loša.

Odgledao sam ovo do kraja i - nije loše.

Prvo, dal voleli stiva martina ili ne, kudos za dedu koji ima skoro 80 godina a izgleda vrlo poletno (bukvalno mu ne bi dao preko 65!) plus je čak imao i scene kad se "glupira" (nešto se valja i bacaka po podu) i vidi se da je on tj. nije neki stunt double. I to samo u toj jednoj epizodi, mimo toga nije standardni stiv martin da se nešto izmotava.

Sama serija je naravno totalno naivna, jeste ubistvo ali kad imaš njega i selenu gomez i onog trećeg komedijaša ne očekuješ agatu kristi, plus i Tina Fej ima svoju epizodnu ulogu.

Ali radnja je ok, ima tu i poneki obrt, neke paralelne priče i tako, simpa. I završava se radnja prve sezone u poslednjoj epizodi ali kreće i najava za drugu.

Inače me sve iz nekog razloga podsetilo na ovaj dragulj sa televizijskih ekrana:

images.jpeg

Verovatno zbog Selene :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...