Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nesto mi je sad na pamet pala rukola, to sam jeo par puta prosle godine u Berlinu i jako mi se svidelo. moze milion vrsta salata da se pravi od nje a specificnog je ukusa. A mislim i da nije skupa... bas cu videti ovih dana da iscimam kevu da mi napravi neku salatu od nje, cisto da se setim ukusa...

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.c...h?v=wyx6JDQCslE

ovaj bass i beat *(ako se kaze tako) mi je nmrtv poznat od neke pjesme prije ?

Al' su nabacili pola "estrade" u spot :)) Nego, jel zna neko odakle im ime? LMFAO mene naravno neobično podseća na LM(F)AO a F mu dođe od "fucking" ali mi je to glupo ime za grupu, mada je i sama grupa - glupa :)

Magla sabija, probudio sam se i kroz prozor ništa ne vidim, mislio sam da se nešto zamaglio ili "pokvario" na drugi način (ono kad uđe vlaga među dva stakla i to).

Dvini, tvoja problematika je ovamo - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234921520

Link to comment
Share on other sites

magla je vrh, idem na posao peske, nista se ne vidi i zamisljam da sam manijak!

Jel moze ovo da ustane u pricajte ili mora novi zanimljiv topik na temu "da li zamisljate da ste manijak dok hotade u gustoj magli?"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Al' su nabacili pola "estrade" u spot :)) Nego, jel zna neko odakle im ime? LMFAO mene naravno neobično podseća na LM(F)AO a F mu dođe od "fucking" ali mi je to glupo ime za grupu, mada je i sama grupa - glupa :)

prilicno sam siguran da je to tvoje, kao ROFL, ROFLMAO, LMAO, LMFAO valjda...glupa grupa - glupo ime :)

Link to comment
Share on other sites

pao voznju :(

opusteno, retko ko polozi iz prve. ja sam polozio iz trece tako sto je lik pre mene oborio 20 ljudi, ja bio poslednji kandidat tog dana a on bukvalno vozio umesto mene (onim pedalama dole) i pustio me na kraju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...