Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja sam video dve bas dojajne u izlozima nekih shnj radnji,nisu ko ova kabanica sa slike,i kostaju 30 hiljada:))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ništa lično, ali koliko mi se povraća od tih današnjih ''mnogo sam urban i moderan, i volim da rejvujem'' jakni i dukseva, to nije zajebancija.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

grujo ja sam uzeo u njujorkeru tu fishbone, uhvatio sam na nekom snizenju prosle godine oko 5k je bila. video sam ih i ove, samo su 6.5k i imaju minimalne izmene, tipa ima sa cickom, a ne sa dugmicima, da se zakopca pored standardnog rajfeslusa.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

samo da javim, za zamenu ekrana laptopa u servisu traze 17k din, kao sto su neki prognozirali!

sad sam skontao da zvog ove usrane zime i posla ne mogu da vozim bajs :( ono, ne smeta mi hladnoca, ali sad dodjem kuci oko 4, dok jedem itd vec je skoro 5, evo vec sad pada mrak... ffffuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

kako je bre ova jakna vitjso duza za tvoj ukus ?! pa kakve to volis ? kad dignes ruke u vis da ti ispadne pupak :D

mozda gotivi jakne ko prandeli :tf:

400x4001209072038sptairnd7.jpg

@prota i sube

wtf,ja sam u njujorkeru video sve neke jakne standardne pumpare sa krznom i kostaju 7+.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tražim i ja takvu jaknu, možemo zajedno pa da nam daju popust!

do sada mi se sviđa jedino neka tommy od 300 evra i prebrutalna superdry od 270 evra :(

inače ni ja neću da dam više od 100.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...