Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sinoc se super proveo u Corbi, danas spavao kao car, pa jeo kao car, pa sad na rodjendanac, dugo ih nije bilo. :)

Sutra pocinje faks, krece nova sezona. Imam utisak kao da mi je sutra nova godina, tj da zaista krece neki novi krug, i kad se okrenem i pogledam prethodnu, racunajuci gde sam sve bio, moram da kazem da je bila prilicno kul.

Ali eto, ajmo sada dalje... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

betlovi su bili smeh , pogotovo mirotvorci na kraju sto nece da se prozivaju jer su ortaci kao ejbem ih usta.Kruks i timbe sabili pesmu i naravno dj raid koji je pokidao zivot sa matricama.Vece su ulepsali magarci sto su se pobili (valjda se tuko onaj hawk retard sto je ispao prvi sa nekim nebitnim likom ,suze su mi isle)

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

a koje je pobedio i dali ima negde klipova?

al' si ga srocio tebra

pobedio coa, bio je vs arafata u finalu...

sto kaze cela, betlovi su bili zaista smeh, tacnije jedva da ih je bilo....jedini 'betler' je bio onaj veb koji je izvizdan, a cini mi se da je on jedini skapirao koncepciju (na stranu njegov fristajl)...takodje mi se cini da mnogi nisu ni slusali sta ovi govore zapravo i odbacivali su neke na keca, koji su bili mnogo bolji od nekih koji su dobili aplauze a ocajni su bili

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Totalno sam zanemario drugu polovinu 6. sezone Futurame (ep 14-26), i sad sam stavio tih 13 da se skidaju, eto zanimacije za dan-dva :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebo te, vi ste stvarno išli tamo da čujete mc battle. ja kad sam video reklamu ispred doma pre par nedelja prva pomisao mi je bila "ololo idem da se smejem retardima"

i nisam otišao na kraju icon_smile_disapprove.gif

pa nije bas tako strasna situacija, nisu lose fristajlovali ali problem je sto nisu ispostovali bas koncept betla kao sto rekoh...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Koje hardkor srbovanje jebote, i to na sajtu fakulteta

http://www.pravnifis.com/rs/o-fakultetu/english.html

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Лецтурес але алсо такинг плаце ин цитy Бијељина. Унтил ноw, тхе Фацултy оф Лаw оф 12 генератионс оф едуцатед лаw градуатес.

haha, bravo savke, valjam se :)

Dobro jutro svima! Nešto me boli rame, još me onaj zglob nije prošao što sam kukao Duletu a on rekao da sam baba, i tako ... nisam još ni doručkovao, a baba pravila gibanaju.

Link to comment
Share on other sites

vodio klinca juce napolje, i na veeelikom sportskom terenu on baza, ja se smaram, a posto sam bio sortski odeven! reko aj da trcim

I primim se, trcao, isteazao se skakao, sada imam epik upale.

I provalio sam da su adidaske koje sam uzeo vrh za trcanje, od sada svaki dan po mogucnosti sat vremena trcanja!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne lazem majke mi

ma znam ja da ti ne lažeš, ako uspeš da izguraš svaki dan to trčanje, biće super. Nego znaš ono, "jao ide 'ladno vreme", "jao 'de ću sad umoran sam" i tako to :)

inace, nesto sam slomljen ustao, imam par obaveza po gradu, nadam se da nije guzva na mostovima!

Zaboravio sam da vas redovno izvestim o prilikama na ulicama, ali danas je bio kolaps u svim pravcima iz svih pravaca, nadam se da se do sad rasčistilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...