Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

inb4, stalno sam izlazio sa raznim ribama u downtown.. :/ deluje mi kao skroz strejt mesto.. :)

moram da ti kazem da editujes inb4 pre nego sto vitja vidi [:D]

@fatboy slim

ladno dubioza kolektiv shareovali na zidu klip sa fbs-a koji ortak snimao,kakva reklama za rur,ja u samo rejv majici! [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dole kod corba kafea je jedno vreme bio gej klub u onom prostoru sto je nekada davno bio klub kuca. Pored corba kafea je sa desne strane, a preko puta kc grada i onog novog sranja pored. Ima kao neki zupcanik oko ulaza i ide se tunelom kad se udje unutra pa onda stepenicama gore.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

KC Grad nije gej klub, trust me

Знам да није, само то је једино место поред Чорбе које знам, има још једно низ улицу али ту сам увек чуо хардкор трокадеро народњаке, па чисто сумњам да је то : )))))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dole kod corba kafea je jedno vreme bio gej klub u onom prostoru sto je nekada davno bio klub kuca. Pored corba kafea je sa desne strane, a preko puta kc grada i onog novog sranja pored. Ima kao neki zupcanik oko ulaza i ide se tunelom kad se udje unutra pa onda stepenicama gore.

jebote koliko sam gotivio kucu,bio sam bash maleni dechak i siljio sam pishu na bozu podunavca:>

@zeks

najlakse ti je ako vec imas nazive pesama da zabodes na mp3zippy.com i skenjas link,ako ne,prati vudumenov i miksin blog,oni koliko sam skontao sve prate fresh...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dole kod corba kafea je jedno vreme bio gej klub u onom prostoru sto je nekada davno bio klub kuca. Pored corba kafea je sa desne strane, a preko puta kc grada i onog novog sranja pored. Ima kao neki zupcanik oko ulaza i ide se tunelom kad se udje unutra pa onda stepenicama gore.

mislim da se to mesto sad zove "tribal".

agctj.png

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Taj ima dobar akumulator!

Bio sam do grada, u Guliju je izgleda bio neki političar, prekasno sam video crne džipove sa rotacijom i baje u civilu okolo, tako da kad sam uleteo u onu ulicu što seče Skadarliju na motoru sa kacigom, kapiram da su bili spremni da me upucaju :)

Ali sam onda kao "fiju fiju fiju" se lepo parkirao i skinuo kacigu itd i sve je prošlo kako valja, uz kapiram pet provera tablice i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

Taj ima dobar akumulator!

Bio sam do grada, u Guliju je izgleda bio neki političar, prekasno sam video crne džipove sa rotacijom i baje u civilu okolo, tako da kad sam uleteo u onu ulicu što seče Skadarliju na motoru sa kacigom, kapiram da su bili spremni da me upucaju :)

Ali sam onda kao "fiju fiju fiju" se lepo parkirao i skinuo kacigu itd i sve je prošlo kako valja, uz kapiram pet provera tablice i tako to :)

и ладно те нису провалили...

ХАХАХАХАХАХА КОЈИ РЕТАРДИ ПАНДУРСКИ!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

danas bio u Royal Ontario muzeju, a posle zabo u djakuzi uz pivce i tompus. Prvi put sam probao to sranje, tako da mi je naravno bilo muka. :D

Inace, moj teca ovde ima bend, pise pesme, svira i peva, a evo jedne pesmice koja se meni svidja, pa se mozda dopadne jos nekom. Na foru starijeg roka, ekv ili tako nesto. Eto, malo ga promovisem. :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poslati svim kontakt!ma HITNO! OPASNOST!

Upozorenja putem nacionalne policije

Zbog vašeg računara posaljite ovo obaviestenje svojim prijateljima, porodici, kontaktima!

U narednim danima, budite oprezni: ne otvarajte bilo koju poruku s arhiv raspored pod nazivom " Windows Live Update", bez obzira ko vam šalje.

To je virus koji sagori celi hard disk.

Ovaj virus će doći od poznate osobe koju imate u svojoj mailing listi.

To je razlog zašto biste trebali poslati ovu poruku svim svojim kontaktima.

Ako dobijete poruku pod nazivom " Windows Live Update", čak i ako je poslao prijatelj, ne otvarajte

To je najgori virus najavio je CNN.

Klasificiran od strane Microsofta kao najrazorniji virus koji je postojao do sada.

Ovaj virus je otkriven juče poslepodne od strane McAfee.

I ne postoji mogućnost popravke za ovu vrstu virusa.

Uništava Zero Sektor hard diska.

Ne zaboravite: ako prosledite dobijenu informaciju, koristice svima nama.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

и ладно те нису провалили...

ХАХАХАХАХАХА КОЈИ РЕТАРДИ ПАНДУРСКИ!!!

Valjda sam nešto naučio oko kamuflaže za ovih 13-14 godina!

Baš bih igr'o Diablo 3 betu, ali nisam još skin'o klijent jer toliko nemam vremena da se tome pozabavim. Možda da probam za vikend, plus mislim da imam nešto sutra popodne ali sam zaboravio šta :)

Moram da zovem i zakažem i servis za auto, kad ću to da stignem da uradim blage veze nemam, ali mogao bih ono početkom oktobra, kao taman pred zimu. Sto posto će opet da mi kažu da mora da se menja polen filter, "jer smo u takvom okruženju".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...