Jump to content

Steve Jobs resigns as CEO of Apple


dNte

Recommended Posts

Covek je svakako genijalan lik i steta je sto ne moze vise aktivno da se bavi apple-om, doneo je mnogo dobrih stvari celoj industriji i cesto terao sve da razmisljaju potpuno drugacije. Cak dosta toga nije bilo ni toliko originalno, koliko je prosto uspeo nekako da stavi korisnika u fokus svih proizvoda svoje kompanije - kupis (dobro platis), otpakujes i radi... No fuss...

Inace ko nije gledao za sve preporucujem film Pirates of Silicon Valley snimljen 1999. godine koji se bavi pocecima i rivalstvom Jobsa i Gatesa tokom 80ih, tacnije zavrsava se otprilike kad je Jobs otisao iz Applea. Slucajno sam ga navatao na tvu pre koji mesec i mnogo mi se svideo, nekako je mnogo dobro docarao ludacki duh tih vremena....

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja kao covek iz tehnickih voda nikako ne mogu da se divim menadzerima i marketing ekspertima sto jobs jedino jeste.

Zajebali su i mikrosoft. Sva "nauka" iza njihovih proizvoda je pokradena iz opensoursa, a oni su napravili samo fensi interfejs koji se prodaje.

Nekada sam mnogo cenio apple, a onda su napustili powerpc arhitekturu i prodali se.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

U svakom sluchaju Apple ima vrhunske proizvode, a Steve je zasluzan za pravilno plasiranje vecine - jedino shto zaista smara poslednjih 7-8 godina je prepotentnost i gomila slepih sledbenika Apple-a. Ispada da je Apple izmislio kompove i gadgete. Josh vishe me nervira poredjenje za debile - "Mac i PC"...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Nekada sam mnogo cenio apple, a onda su napustili powerpc arhitekturu i prodali se.

Mislim da ti logika nije bas ispravna - da meni neko ponudi izbor da ostanem troo sa tehnologijom koja odumire, ili da pokupim ideje koje su perspektivnije i da bukvalno promenim svet tehnologije nije bas da bih imao dilemu...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mislim da je svako sa 2 grama mozga znao da je ovo fejk slika

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam kupio ipod nano pre nekog vremena i razocarao se koje je ono sranjce, od kvaliteta zvuka, jacine zvuka pa i svega ostalog... u stvari vise sam se razocarao sto se nisam odusevio... nista specijalno gadzet ko gadzet.... zapanjen sam da je to ostvarilo takav uspeh... mislim da je preuvelicana zvaka oko appla, da ce i tableti postali normalna stvar brze nego sto mislimo ili casual, kao i laptopovi, netbukovi, mp3 plejeri... u ostalom nije ih apple smislio samo ih je dobro zapakovaoi izreklamirao....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

onda bogami ja nemam dva grama mozga, jer mi i dalje izgleda realno da je steva u ovakom stanju. plus, još uvek nisam video "originalnu" sliku ako je ovo fejk, a ovde vidim samo komentare nekog gurua koji SVE VIDI U PIKSELIMA, i to nedovoljno neubedljivo da bih poverovao 100% da je fejk, po meni. lik priča samo o nekim artefaktima na slici, kojih i ovako ima zililon jer je slika lošeg kvaliteta, no teško da je to dokaz da je cela slika fejk, možda eventualno sređena malo (ono oko vrata npr.)

"Ankle skewed here", i lol'd

plus, na ovom skorašnjem klipu mi npr. izgleda isto ovako sjebano. ako i jeste photoshop, nije daleko od istine.

that being said, ovu sliku je prvo objavio neki tabloid, što diže nivo sumnje za nivo više da jeste fejk.

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...