Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Pisao sam u drugoj temi o reklmalaciji HTC M7 u Telenoru i odobren mi je M8, ali imam i opciju da doplatim 15 hiljada za iphone 6. Nikad nisam imao iPhone, kontam da ne vredi 15k vise od M8, ali me nesto vuce da uzmem iphone 6 posto mi je ovo jedinstvena prilika da ga probam za 15k.

 

disguss

 

nemoj biti lud

Bring It

Link to comment
Share on other sites

dajte jos neki argument, ne samo da je iphone fenseraj :D

jos jedna stvar koja me vuce ka ajfonu, sem znatizelje, je i kamera koja me je kod m7 razocarala mimo toga sto je na kraju i crkla

 

Možda ti to ništa ne znači, ali ako ćeš telefon koristiti za nešto više od zvanja, slanja poruka, provere fejsa i kačenja slika na instagram, onda će ti smetati što je to jako zatvorena platforma :D

Link to comment
Share on other sites

Nemoj sad da ispadne da kupujes da bi slikala kako koristis pisoar :)

Uzmi, prodaj, kupi Nexus 5 i ostane ti 250 evra. Realna pobeda

S obzirom da je kukao na kameru na M7 ne verujem da bi mu N5 odgovarao u tom domenu. Doduse i dalje je bolja opcija uzeti M8 nego doplacivati za iPhone.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma da li ja kupujem z3. To je za mog muza. Ja bih te pare potrosila na odecu i sushi i imala telefon od dvestotinak evra.

e jel tacno da m8 ima predobru bateriju? cula sam da je hvale a i moj sef ima i prica non stop telefonom i nikad ga nisam videla da je punio telefon

Link to comment
Share on other sites

Samo sam hteo da ukazem na to da je telefon vodootporan i da snima pod vodom nisu neke bas bitne funkcije. Imam ovakav vid smartfona vec skoro pet godina i nikad nisam imao problema s vodom, a o podvodnom snimanju ne bih trosio reci :)

M8 ima solidnu bateriju u rangu vecine poslednjih flagship modela, ali z3 zapravo ima bolju :) mozes ovde da cekiras modele po tom pitanju http://www.phonearena.com/phones/benchmarks

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Samo da se javnem da sam na kraju detetu iz price uzeo LG L Fino i mogu reci da je pristojan izbor u tom nekom cenovnom rangu. Mislim da bi ipak Moto G legao bolje, ali jbg kad ga nema vise da se kupi osim po oglasima, ali je ovaj dosta ok. Od losih strana bih naveo relativno malu rezoluciju ekrana i malo plastican osecaj samog uredjaja sa zadnje strane, kao i LG dugmice za paljenje i volume ispod kamere na koje se treba naveci. Pozitivne strane su sto nema kasnjenja u normalnom radu, ok kamera i to sto ima 4.4 Android a pretpostavljam da ce dobiti i 5.0.

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...