Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel to znači da ćeš da svrneš i pored mene?

Ostade KOle i na rucku (juhu, manje za nas) :D....

Ne mogu da maltretiram malisu, javljam ti se ove nedelje sigurno [:X]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam se našao u društvu devojke (mada možda više i nije devojka već "matorka" kategorija, al' to je nebitno) od čije priče mi se prikenjalo posle 2 minuta.

Ona drži psihologiju trgovine u malom prstu, recimo, ti uđeš kod nje u radnju da kupiš čašu, na primer, i očekuješ da kad pitaš za cenu ona kaže 100 dinara, ALI ona u tom trenutku kaže 500 dinara i ĆUTI (u tome je tajna celog procesa). PRVA STRANA KOJA PROGOVORI I PRESEČE TU TIŠINU POPUSTIĆE SIGURNO (znači ili će prodavac spustiti cenu ili će kupac pristati da kupi precenjen proizvod), TO JE PROSTO PSIHOLOGIJA, TO JE TAKO!

I onda na kraju kad je počela da priča kako ona uđe u Tempo i krene da se cenjka i UVEK dobije popust je [roflmao]

Mene stvarno zanima odakle izlaze ti ljudi :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde, stanko, mojne se pravis...video si ti dobro sta je pod navodnicima :tf:

Mendzi je u fazonu : Ugledam i okomim se....

41606_120257654699851_8432_n.jpg

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

gospode pa ja sam Beri Geberevski!!

Vece chuck norris fak jeaaaaaaa

Sinoć sam se našao u društvu devojke (mada možda više i nije devojka već "matorka" kategorija, al' to je nebitno) od čije priče mi se prikenjalo posle 2 minuta.

Ona drži psihologiju trgovine u malom prstu, recimo, ti uđeš kod nje u radnju da kupiš čašu, na primer, i očekuješ da kad pitaš za cenu ona kaže 100 dinara, ALI ona u tom trenutku kaže 500 dinara i ĆUTI (u tome je tajna celog procesa). PRVA STRANA KOJA PROGOVORI I PRESEČE TU TIŠINU POPUSTIĆE SIGURNO (znači ili će prodavac spustiti cenu ili će kupac pristati da kupi precenjen proizvod), TO JE PROSTO PSIHOLOGIJA, TO JE TAKO!

I onda na kraju kad je počela da priča kako ona uđe u Tempo i krene da se cenjka i UVEK dobije popust je [roflmao]

Mene stvarno zanima odakle izlaze ti ljudi :)

lol pa zasto si tu bio. ja obicno u takvom drustvu krenem da pricam o star warsu/treku, dini, bbt i posle me vise i ne zovu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam se našao u društvu devojke (mada možda više i nije devojka već "matorka" kategorija, al' to je nebitno) od čije priče mi se prikenjalo posle 2 minuta.

Ona drži psihologiju trgovine u malom prstu, recimo, ti uđeš kod nje u radnju da kupiš čašu, na primer, i očekuješ da kad pitaš za cenu ona kaže 100 dinara, ALI ona u tom trenutku kaže 500 dinara i ĆUTI (u tome je tajna celog procesa). PRVA STRANA KOJA PROGOVORI I PRESEČE TU TIŠINU POPUSTIĆE SIGURNO (znači ili će prodavac spustiti cenu ili će kupac pristati da kupi precenjen proizvod), TO JE PROSTO PSIHOLOGIJA, TO JE TAKO!

I onda na kraju kad je počela da priča kako ona uđe u Tempo i krene da se cenjka i UVEK dobije popust je [roflmao]

Mene stvarno zanima odakle izlaze ti ljudi :)

И ја знам једну девојку која је у фазону: "Мој ћале дође на аеродром и као, шта карта до Тивта вам кошта 80 еур, ево вам 40 еур и доста вам је", и наравно они му попусте :fp:

Слушаш и не верујеш...

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ljudi imam jedno pitanje jel upoznat neko malo vise sa slanjem novca preko poste kako ide to,hoce ortak da mi posalje on je iz loznice,sta ja treba da mu dam od informacija? tipa ime prezime,jel treba mozda br licne karte ili tako nesto,zamolio bih nekog da mi objasni ako nije problem :) hvala

Link to comment
Share on other sites

Usluga se zove PostNet

Ortak ode u postu, kaze da oce preko PostNet-a da posalje pare, pruzi tvoje podatke koji se sastoje od: imena, prezimena, broj telefona, adrese.

Naravno, treba napomenuti da li ti zelis da dignes pare na posti ili da ti ih postar preda u ruke, gde ti je po meni prva varijanta bolja posto pare mozes da preuzmes u roku od par minuta posto ih on uplati(dobijes SMS sa brojem transakcije koji pokazes sluzbeniku/ci u posti i pokazes neki licnu kartu, pasos, vozacku etc)

infidel

Link to comment
Share on other sites

El zna neko iz prve ruke mozda , koliko kosta iznajmljivanje bajsa po satu/danu na adi trenutno , ili gde bi mogao da proverim?

Nasao sam nesto na netu da je 150 dinara sat, ali to je neka vest iz 2009te

Ја сам пронашао за 150 динара цео дан... са макишке стране је, бајсеви нису нешто бог зна шта, али су ок за зајебавање.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...