Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sinoć sam bio na ne tako redovnom ali ipak redovnom druženju ispred BDP-a, kad ono neki gužvanjac, gomila ljudi, nešto pevaju, wtf ... kad ono snimaju u BDP-u ono takmičenje u pevanju a la Idol što će ići na Prvoj :)

Link to comment
Share on other sites

Ako si koristio HDMI pa prelaziš na komponentni kabl, moguće je da PS3 neće automatski prepoznati prelazak, već moraš da ga resetuješ tako što par sekundi držiš dugmence (dok ne čuješ karakterističan zvuk).

A i ako si koristio HDMI, verovatno moraš TV da prebaciš na drugi kanal... :tf:

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Strpljivo čekamo povratak u nadi da ćeš biti željan basketa.

Srdačan pozdrav.

eo nisam spavao vec 50+ sati, ukocio sam se u busu, i otisao sam na trening 15 minuta po dolasku!

taj fazon, da nisam iznajmio kola dok sam bio tamo zapalio bih celo mesto.

ostrvo je do jaja, al' sad ti je kasno, jebi ga :D

pa skitali smo 2-3 dana onim cetvorotockasima po ostrvu, jer smo mali da nam daju kola, i jeste prelepo ako nisi zarobljen na jednom mestu 2 nedelje

Link to comment
Share on other sites

eo nisam spavao vec 50+ sati

droGIRANJE

neko prodaje kartu za jug danas? ako bi postojala varijanta, morala bi sigurna da bude da ne dodjem u bg i ispalim se

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko su depresivne ove vrućine. Proveo se odlično 5 dana na bf i sad samo štrebam danima, a ništa ne spavam jer neki majstori nešto rade u studenjaku od ranog jutra, kao da nije dovljano to što mi vrućina ne da da spavam :(

Ali zato sutra na Goblinima ima da se usvinjim i provedem prekvalitetno \o/ Ide neko?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Morao sam da pogledam za swag tačnu definiciju, jer sam čuo par puta ali sam uvek mislio da se odnosi na one poklon-pakete, ali sad čitam ovo longlijevo i nešto mi se tu ne slaže :))

@ topic - Nešto sam ovih dana onako, 50/50, al' ako ništa drugo danas mi je stig'o Kindle (!) tako da sad mogu da se bacim na čitanje uz manje očnog zamaranja :)

Link to comment
Share on other sites

Krenuli mi veceras na dane piva u ZR

Na pola puta u nekom selu stanemo na parking i drugar koji je vozio zakachi neki kamen tu, podvuche se pod kola

sledeca scena, svo ulje iscurelno napolje

Al' zato sam se vrteo na vasharu na ringishpilu koji je bio u tom selu :D

Link to comment
Share on other sites

Morao sam da pogledam za swag tačnu definiciju, jer sam čuo par puta ali sam uvek mislio da se odnosi na one poklon-pakete, ali sad čitam ovo longlijevo i nešto mi se tu ne slaže :))

@ topic - Nešto sam ovih dana onako, 50/50, al' ako ništa drugo danas mi je stig'o Kindle (!) tako da sad mogu da se bacim na čitanje uz manje očnog zamaranja :)

swag - An ornamental drapery or curtain draped in a curve between two points.

na to sam mislio :D

Link to comment
Share on other sites

dakle na

Steve Jobs podneo ostavku kao CEO

ide odgovor

An ornamental drapery or curtain draped in a curve between two points

a ima i

Slusam Blueprint 1 od Jay-z-a i igram HoMM 3 kampanje i mnogo mi je lepo. An ornamental drapery or curtain draped in a curve between two point

zbunjen sam

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

hahahah :D

Posto je laki rekao da je na guglu pogledao definiciju, ukucao sam i ja da vidim sta kaze google, definicija iz official recnika je to "An ornamental drapery or curtain draped in a curve between two point" :) naravno, verovatno je gledao na urban dictonary, nego mi smesno ovo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...