Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Trudim se da mi bude tesko.. ali nekako nuspevam... stoga, jebeno je lako i dobro.

Bole te kurac, meni je sve obrnuto :/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Jao jao.. ajde alfamuzijaci koji briju jaja , recite mi najbolju metodu ! (znam da je negde i topik bio nekad o tome , lol?)...

uglavnom... najbrza i najefikasnija (a da nije brijach.. jes da sam master za tu akciju... ali jel ima nesto trajnije, lakse itd itd.)

inb4 pederi briju jaja, boli me penis, peder sam.

dajte info.....

moze i na pm :tf:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

bas je tuzno kad neko pije i onda tri puta u toku iste veceri na ruru kaze koliko se "kavlitetono napio".

inace, bolestan sam vec 2-3 dana. ajde da je neki grip ili ne znam sta, nego samo slinavim i kasljucam tu i tamo. pijem 10 cajeva dnevno, limunada kol'ko 'oces, dafrinol, aspirin plus c, sisam (hehehe) tantum verde k'o konj i opet nista. pricao sam pre par dana kako nisam bio bolestan tri - cetiri godine i sad me Svevisnji bitchslapuje, pu.

Link to comment
Share on other sites

Jao jao.. ajde alfamuzijaci koji briju jaja , recite mi najbolju metodu ! (znam da je negde i topik bio nekad o tome , lol?)...

uglavnom... najbrza i najefikasnija (a da nije brijach.. jes da sam master za tu akciju... ali jel ima nesto trajnije, lakse itd itd.)

inb4 pederi briju jaja, boli me penis, peder sam.

dajte info.....

moze i na pm :tf:

ja u životu nisam brijao jaja ali se spremam već neko vreme i sve me mrzi. mislim da ću pokušati veet kremom, kontam da radi posao.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko mozda ovaj telefon? I zar je on stvarno toliko otporan?

Koliko otproran?

Voda ga poliva 30-40% sa jedne strane samo, ni u jednom trenutku nije potopljen.

Bacaju ga sa prvog sprata u snegom pokrivenu travu.

Marketinsko jedenje govana. Ona stara gumena nokija i ona ajkula soni erikson su majka za ovo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Zajebite brijanje, bolja varijanta je osisati trimerom "na keca",

ne svrbi, a ribe vam se sigurno nece zaliti na dlake duge 1mm.

@topik

prc'o sam, sutra cu da vozim bajs i idem u citaonicu.

E to ne znam.. imam Braun masinicu za brijanje koja ima trimer ( http://www.oneclickpharmacy.co.uk/images/Braun%20Series%201%20130%20Mains%20operated%20Washable%20Shaver%20BRA130-1.JPG ) koji se izvlaci. I jednom kad sam probao, skapirao sam da ne moze na tako osetljivu kozu da trimuje bezbedno a da se ne raskrvaris.... jbg, mozda su moja jaja osetljiva :tf: ili ne radim to pravilno, ali ovi metalni zubici koji vibriraju bas jebu kevu nekad.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro :D

Koliko otproran?

Voda ga poliva 30-40% sa jedne strane samo, ni u jednom trenutku nije potopljen.

Bacaju ga sa prvog sprata u snegom pokrivenu travu.

Marketinsko jedenje govana. Ona stara gumena nokija i ona ajkula soni erikson su majka za ovo.

na vodu je otporan, as in igrali smo se i slikali u bazenu sa njim. Na udarce ne znam bas kolko je, ali cim ga je ortak doneo znam da sam ga namerno bacio o pod par puta cisto da ga testiram :D

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

I jednom kad sam probao, skapirao sam da ne moze na tako osetljivu kozu da trimuje bezbedno a da se ne raskrvaris....

njaoming.svg

Možda ja imam slaninarska jaja, al nikad se nisam raskrvario sa pomenutim Braunom i njegovim trimerom. Nadam se da nisi pokušavao da briješ dok su jaja opuštena...

Link to comment
Share on other sites

njaoming.svg

Možda ja imam slaninarska jaja, al nikad se nisam raskrvario sa pomenutim Braunom i njegovim trimerom. Nadam se da nisi pokušavao da briješ dok su jaja opuštena...

opusteno trimerom masinice koju sam kupio za tipa 50e pre neke 2 god. da, ne treba brijati dok vise, nego ih podici. omg u sta se pretvara ovaj forum

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...